
KANTAR1 [ Konsul ]
PROBLEM battlefield 2
Mój kolega zainstalowałsobie grę Battlefield 2, ale jak chce ją właczyć to włancza się czarny ekran, słychać takie brzdęki komputera jakby uruchamiał gre ale po chwili restart, wiecie o co chodzi? (całe szczeście że ja nie mma takich problemów nadal gram sobie w Bettlefiel 1942) A i bym zapomniałkarta kumpla to READON 9600 Series

KoSmIt [ Just... Kosmit ]
Powiedz 'kumplowi' żeby popytał tutaj ;)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6193024&N=1
KANTAR1 [ Konsul ]
KoSmIt -----> już wiem o co ci chodzi ;) A tak na serio kłąmać nie skłamałem