Selman [ opuszczony ]
Fable-pytanie o złą strone mocy...
Kto wie szybko zdobyc duzo punktow zla... Moze jakis trik...Help.
Z góry dziękuje:D
Narmo [ 42 ]
Zacznij zabijać mieszkańców jakiejś wioski i strażników.

kraju92 [ Kenpachi ]
Zabijaj wszystkich.
Igierr [ Gwynbleidd ]
zabij jakieś ważne osobistości
frer [ God of Death ]
Najlepiej składać w świątyni zła ofiary z ludzi. Na początek bardzo szybko skacze i można dostać najlepszy łuk w grze. :)

Selman [ opuszczony ]
frer--> jak sie sklada te ofiary...???
Radex96 [ Pretorianin ]
gdy bardzo duzo jesz to terz jest zle ja w fable tak jadlem i urosly mi rogi
frer [ God of Death ]
Selman --> Musisz kogoś przyprowadzić, wystarczy najemnik którego można nająć w mieście i w świątyni pogadać z kapłanem, tylko najlepszy efekt jest chyba o północy. Potem zaczyna się fajna animacja i dostajesz punkty zła. Na początku idą bardzo szybko, ale potem coraz wolniej.

Selman [ opuszczony ]
ok dzięki już sie biore za grę...
Vaerin [ Pretorianin ]
Aby szybko stać się złym wystarczy wziąść miecz Aeonów (ten po walce z Jackiem)
frer [ God of Death ]
Vaerin --> Ale to już praktycznie 4/5 gry ukończone trzeba mieć.
kocher [ Konsul ]
Aby utrzymać już zdobytą złą stronę jedz tylko chrupiące kurczaki i staraj się zabijać jak najmniej potworów, bandytów, duchów, upiorów. Oczywiście dom publiczny zachowaj dla siebie i regularnie przychodź po pieniądze.

marwijk [ Konsul ]
Nie ważne ile będziesz miał pkt dobra, na końcu jeżeli założysz maskę Jacka Rzęźnika dostaniesz maks złych pkt.

Ashin [ Legionista ]
Mozesz zabisz Whisper, tez powinienes byc na maksa zly(to ta murzynka z ktora walczysz na arenie bohaterow) jedzac kurczaki dostajesz pojedyncze punkty zla, no zbaijanie i ofiary to oczywiste. Wybieraj zawsze misje dla zlych, no i zbroje dla zlych. W jednych z demonicznych drzwi jest ukryty caly mroczny stroj dla uzytkownika woli. Ubrania daja duzo. Pozdrawiam ;)