GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z pocztą

03.04.2007
17:26
smile
[1]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Problem z pocztą

mam od bardzo długiego czasu pocztę w Onecie i dzisiaj pierwszy raz napotkałem na taki problem. jak co dzień chciałem się zalogowac i po wpisaniu hasła odaje mi info, że jest ono nieprawidłowe. kilka razy wpisałem i ciągle to samo. nie jest możliwe,abym się pomylił, ponieważ wszędzie mam to samo chasło(na każdej poczice i stronie na jakiej mam konto). wybrałęm więc opcję przypomnienia hasła. powinno mi podac pytanie jakie wybrałem przy zakładaniu konta, ale go nie ma. pytanie wogle nie jest podane, a pamiętam,że je podawałem przy zakładaniu poczty.nie mogę się dostac. co się dzieje? wie może ktoś jak rozwiązac problem???

03.04.2007
17:30
[2]

Narmo [ 42 ]

U mnie jest to samo.

Edit: Czyli to coś u nich i trzeba przeczekać.

03.04.2007
17:30
[3]

trypak [ Czesio Fan ]

no u mnie też ;/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.