
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Problem z pocztą
mam od bardzo długiego czasu pocztę w Onecie i dzisiaj pierwszy raz napotkałem na taki problem. jak co dzień chciałem się zalogowac i po wpisaniu hasła odaje mi info, że jest ono nieprawidłowe. kilka razy wpisałem i ciągle to samo. nie jest możliwe,abym się pomylił, ponieważ wszędzie mam to samo chasło(na każdej poczice i stronie na jakiej mam konto). wybrałęm więc opcję przypomnienia hasła. powinno mi podac pytanie jakie wybrałem przy zakładaniu konta, ale go nie ma. pytanie wogle nie jest podane, a pamiętam,że je podawałem przy zakładaniu poczty.nie mogę się dostac. co się dzieje? wie może ktoś jak rozwiązac problem???
Narmo [ 42 ]
U mnie jest to samo.
Edit: Czyli to coś u nich i trzeba przeczekać.
trypak [ Czesio Fan ]
no u mnie też ;/