GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sterowniki do Medion Tevion 3200 - kamerki

02.04.2007
12:00
smile
[1]

jupiterek [ Pretorianin ]

Sterowniki do Medion Tevion 3200 - kamerki

Poszukuję sterowników do kamerki internetowej (właściwie to takie combo aparat,kamera i kam. internetowa, 3 w 1) aparat itd. da się skonfigurować jakoś, ale kamerki nie może system (XP Profesjonal) odnaleźć. Widzi nowe urządzenie i tyle ... Zero sterów...
Jeśli ktoś moze mi pomóc w tym problemie to piszcie tu lub na GG moje (w avatarze)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.