
jupiterek [ Pretorianin ]
Sterowniki do Medion Tevion 3200 - kamerki
Poszukuję sterowników do kamerki internetowej (właściwie to takie combo aparat,kamera i kam. internetowa, 3 w 1) aparat itd. da się skonfigurować jakoś, ale kamerki nie może system (XP Profesjonal) odnaleźć. Widzi nowe urządzenie i tyle ... Zero sterów...
Jeśli ktoś moze mi pomóc w tym problemie to piszcie tu lub na GG moje (w avatarze)