GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nazwa standarowego stylu Nokii n70 ? HELP

02.04.2007
09:07
[1]

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]

Nazwa standarowego stylu Nokii n70 ? HELP

Moglby mi ktos podac nazwe defaultowego stylu (tego niebieskiego) ktory jest w n70 ?

Chodzi mi o to :

Z gory THX

02.04.2007
09:37
[2]

Natoor [ Centurion ]

Zaryzykuje ze "default" :)

02.04.2007
12:13
[3]

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]

Raczej to nie to :)

UP

02.04.2007
12:15
[4]

Garbizaur [ Legend ]

może Basic?

02.04.2007
13:26
[5]

ElNinho [ Konsul ]

u mnie napisane, że to Temat domyślny

02.04.2007
13:59
smile
[6]

Natoor [ Centurion ]

Raczej to nie to :)

u mnie napisane, że to Temat domyślny

no to jak nie default jak default :D

02.04.2007
14:14
[7]

ch00dy [ Centurion ]

n70 white.sis?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.