wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
Nazwa standarowego stylu Nokii n70 ? HELP
Moglby mi ktos podac nazwe defaultowego stylu (tego niebieskiego) ktory jest w n70 ?
Chodzi mi o to :
Z gory THX
Natoor [ Centurion ]
Zaryzykuje ze "default" :)
wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
Raczej to nie to :)
UP
Garbizaur [ Legend ]
może Basic?
ElNinho [ Konsul ]
u mnie napisane, że to Temat domyślny

Natoor [ Centurion ]
Raczej to nie to :)
u mnie napisane, że to Temat domyślny
no to jak nie default jak default :D
ch00dy [ Centurion ]
n70 white.sis?