wonters [ Photoshop Maniac ]
Gmail - wtf?
o co tutaj chodzi z tym gmailem? kliknalem w link u gory i otwiera mi sie moja skrzynka majlowa, wytlumaczy mi ktos o co tutaj biega?
wysia [ Senator ]
Wyloguj sie z gmaila, i kliknij jeszcze raz, albo otworz nowe okno przegladarki.
wonters [ Photoshop Maniac ]
no tak zaprowadzilo mnie to do strony glownej gmaila i na niej jest informacja o jakiejs nowej opcji Paper cos tam, o to chodzi?

Raynor [ Big Man ]
Jak nie wiadomo o co chodzi to hodzi o prima aprylis.