GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gmail - wtf?

01.04.2007
23:25
[1]

wonters [ Photoshop Maniac ]

Gmail - wtf?



o co tutaj chodzi z tym gmailem? kliknalem w link u gory i otwiera mi sie moja skrzynka majlowa, wytlumaczy mi ktos o co tutaj biega?

01.04.2007
23:28
[2]

wysia [ Senator ]

Wyloguj sie z gmaila, i kliknij jeszcze raz, albo otworz nowe okno przegladarki.

01.04.2007
23:31
[3]

wonters [ Photoshop Maniac ]

no tak zaprowadzilo mnie to do strony glownej gmaila i na niej jest informacja o jakiejs nowej opcji Paper cos tam, o to chodzi?

02.04.2007
00:00
smile
[4]

Raynor [ Big Man ]

Jak nie wiadomo o co chodzi to hodzi o prima aprylis.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.