GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Command & Conquer 3" vs R6: Vegas

01.04.2007
22:29
smile
[1]

Majkon [ Centurion ]

"Command & Conquer 3" vs R6: Vegas

Zdaje sobie sprawę, że to zupełnie różne gatunki gier, ale uwielbiam je oba. Może ktoś by mi doradził, którą grę kupić?

W C&C3 będę grał na PC-full detale
W R6 będę grał na X360- też naturalnie full detale

Kupienie obu tych gier będzie mnie kosztować mniej więcej tyle samo, R6 jakieś 30zł taniej.

01.04.2007
22:38
[2]

blackfield1 [ Chor��y ]

w R6 grałem, moge polecic-zajebista strzelanka, jednak taktyki sobie nie obiecuj, grafika powala

01.04.2007
23:08
[3]

dziku86 [ The Cure ]

bierki lepsze i tak :D

01.04.2007
23:11
[4]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Oj nie wiem, obie gry są b.dobre. Naprawdę nie masz pieniedzy na dwie?

Hmm, C&C 3 jest dłuższy...

01.04.2007
23:14
[5]

.Jacek 99. [ Senator ]

Jak jestes fanem cnc to odpusc sobie cnc3, lepiej nie widziec co oni zrobili z ta seria:P

R6 natomiast daje gwarancje zadowolenia.

Bierz R6, tylko szkoda ze R6 na Xpudlo, a nie na odwrot:P

01.04.2007
23:15
[6]

Soulcatcher [ Admin ]

C&C3 jest lepsze

01.04.2007
23:17
[7]

Coy2K [ Veteran ]

R6 myslalem ze bedzie lepsze, bardziej przypadło mi do gustu GRAW2, ale ze cena zapewne jest zabójcza to proponuje GRAW :)

01.04.2007
23:19
[8]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Dobrze, że zaznaczyłeś, że to dwie zupełnie różne gry.

Zdecydownie polecam C&C 3.

R6 jest tragiczne, wywaliłem to coś z dysku po 5 minutach.
edit: piszę tu o wersji na PC, Ciebie interesuje zapewne na X'a. Czy jest w czymś lepsze od wersji pecetowej to nie wiem i nie chcę wiedzieć.

01.04.2007
23:20
[9]

Auxarius [ 117 ]

Moim zdaniem - jesli lubisz kampanie to bierz C&C3 bo tutaj musze przyznac, ze jest to najlepsza gierka w jaka gralem od dawna.

Online lub dluzsza gra (skirmish w wypadku c&c) - R6. Szczegolnie na Xboxa online w R6 jest spoko.

02.04.2007
00:45
smile
[10]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Ja bym polecał R6. :)

02.04.2007
05:05
smile
[11]

Majkon [ Centurion ]

No mam niezły dylemat :)


Coy2k- GRAW2 kosztuje ponad 200 zł, a tylę kasy teraz nie mam. W przeciwnym razie kupiłbym go.
A te gry kupiłbym później :)

02.04.2007
09:18
[12]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Jak jestes fanem cnc to odpusc sobie cnc3, lepiej nie widziec co oni zrobili z ta seria:P

A co takiego zrobili poza powrotem do korzeni?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.