
Majkon [ Centurion ]
"Command & Conquer 3" vs R6: Vegas
Zdaje sobie sprawę, że to zupełnie różne gatunki gier, ale uwielbiam je oba. Może ktoś by mi doradził, którą grę kupić?
W C&C3 będę grał na PC-full detale
W R6 będę grał na X360- też naturalnie full detale
Kupienie obu tych gier będzie mnie kosztować mniej więcej tyle samo, R6 jakieś 30zł taniej.
blackfield1 [ Chor��y ]
w R6 grałem, moge polecic-zajebista strzelanka, jednak taktyki sobie nie obiecuj, grafika powala
dziku86 [ The Cure ]
bierki lepsze i tak :D
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Oj nie wiem, obie gry są b.dobre. Naprawdę nie masz pieniedzy na dwie?
Hmm, C&C 3 jest dłuższy...
.Jacek 99. [ Senator ]
Jak jestes fanem cnc to odpusc sobie cnc3, lepiej nie widziec co oni zrobili z ta seria:P
R6 natomiast daje gwarancje zadowolenia.
Bierz R6, tylko szkoda ze R6 na Xpudlo, a nie na odwrot:P
Soulcatcher [ Admin ]
C&C3 jest lepsze
Coy2K [ Veteran ]
R6 myslalem ze bedzie lepsze, bardziej przypadło mi do gustu GRAW2, ale ze cena zapewne jest zabójcza to proponuje GRAW :)
bone_man [ Omikron Persei 8 ]
Dobrze, że zaznaczyłeś, że to dwie zupełnie różne gry.
Zdecydownie polecam C&C 3.
R6 jest tragiczne, wywaliłem to coś z dysku po 5 minutach.
edit: piszę tu o wersji na PC, Ciebie interesuje zapewne na X'a. Czy jest w czymś lepsze od wersji pecetowej to nie wiem i nie chcę wiedzieć.
Auxarius [ 117 ]
Moim zdaniem - jesli lubisz kampanie to bierz C&C3 bo tutaj musze przyznac, ze jest to najlepsza gierka w jaka gralem od dawna.
Online lub dluzsza gra (skirmish w wypadku c&c) - R6. Szczegolnie na Xboxa online w R6 jest spoko.

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Ja bym polecał R6. :)

Majkon [ Centurion ]
No mam niezły dylemat :)
Coy2k- GRAW2 kosztuje ponad 200 zł, a tylę kasy teraz nie mam. W przeciwnym razie kupiłbym go.
A te gry kupiłbym później :)
legrooch [ MPO Squad Member ]
Jak jestes fanem cnc to odpusc sobie cnc3, lepiej nie widziec co oni zrobili z ta seria:P
A co takiego zrobili poza powrotem do korzeni?