GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sterowniki do karty dzwiekowej

01.04.2007
21:47
[1]

hopkins [ Zaczarowany ]

Sterowniki do karty dzwiekowej

Nie mam zielonego pojecia jak to jest karta. Wiem, ze zintegrowana, a chipset plyty glownej to VIA VT82C598. Moze mi ktos podac strone ze sterownikami do W98SE? ;) bede wdzieczny

02.04.2007
09:31
[2]

hopkins [ Zaczarowany ]

łup

02.04.2007
09:34
smile
[3]

kloceq [ Centurion ]

użyj programu "UnknownDeviceIdentifier" albo Aida.. one Ci powiedzą jaką masz dzwiękówke

02.04.2007
09:39
[4]

Chupacabra [ Senator ]

jak zintegorwana to pewnie tez via. poszukaj na ich stronie audio driver, chyba nie byly dolanczane do firmowych hyperionow. Aaa i upewnij sie, ze jest wlaczona w biosie

02.04.2007
09:40
[5]

hopkins [ Zaczarowany ]

Chupacabra jest wlaczona. Sciagnelem juz cos VIA ale nnie dziala :). Jak instalowalem na tym komputerze XP to automatycznie steerowniki byly.

02.04.2007
09:47
[6]

Chupacabra [ Senator ]

to polecam ten program:

powinien od razu pokazac Ci linka do strony z driverami

02.04.2007
10:01
[7]

hopkins [ Zaczarowany ]

Znam, znam ale boje sie tutaj cos instalowac, bo ten komputer ledwo ciagnie i tylko modle sie, zeby zaraz nie padl ;)

02.04.2007
10:14
[8]

Chupacabra [ Senator ]

nie jestem pewien, czy wogole trzeba to instalowac. A czy na pewno zainstalowales najpierw drivery dla chipsetu i innych? Tego hyperiona? Dopiero po zainstalowaniu jego jak pamietam, moglem dzwiekowke zainstalowac

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.