hopkins [ Zaczarowany ]
Sterowniki do karty dzwiekowej
Nie mam zielonego pojecia jak to jest karta. Wiem, ze zintegrowana, a chipset plyty glownej to VIA VT82C598. Moze mi ktos podac strone ze sterownikami do W98SE? ;) bede wdzieczny
hopkins [ Zaczarowany ]
łup

kloceq [ Centurion ]
użyj programu "UnknownDeviceIdentifier" albo Aida.. one Ci powiedzą jaką masz dzwiękówke
Chupacabra [ Senator ]
jak zintegorwana to pewnie tez via. poszukaj na ich stronie audio driver, chyba nie byly dolanczane do firmowych hyperionow. Aaa i upewnij sie, ze jest wlaczona w biosie
hopkins [ Zaczarowany ]
Chupacabra jest wlaczona. Sciagnelem juz cos VIA ale nnie dziala :). Jak instalowalem na tym komputerze XP to automatycznie steerowniki byly.
Chupacabra [ Senator ]
to polecam ten program:
powinien od razu pokazac Ci linka do strony z driverami
hopkins [ Zaczarowany ]
Znam, znam ale boje sie tutaj cos instalowac, bo ten komputer ledwo ciagnie i tylko modle sie, zeby zaraz nie padl ;)
Chupacabra [ Senator ]
nie jestem pewien, czy wogole trzeba to instalowac. A czy na pewno zainstalowales najpierw drivery dla chipsetu i innych? Tego hyperiona? Dopiero po zainstalowaniu jego jak pamietam, moglem dzwiekowke zainstalowac