GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

opozycja vs. kononowicz - A Must See!!

01.04.2007
21:06
smile
[1]

Caine [ Książę Amberu ]

opozycja vs. kononowicz - A Must See!!

Dyżurny fenomen kraju wybrał się na konwencję Platformy.. jeszcze nie wiem co dalej, ale zapowiada się ciekawie:



edit
ech myślałem że będzie to choć trochę śmieszne. nie jest.

01.04.2007
21:37
[2]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Nie jest śmiesznie ... jest smutno wręcz po obejrzeniu tego.

01.04.2007
22:08
[3]

req_ [ shalom ]

Żal mi już się robi tego człowieka. Powinien dostać jakąs profesjonalną opiekę psychiatryczną. Respekt Platformie za ich olanie.

01.04.2007
22:16
[4]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Ten gówniarz, który się kręci wokół Kononowicza, powinien od kogoś dostać w zęby.

01.04.2007
22:19
smile
[5]

Caine [ Książę Amberu ]

Jak to właściwie jest... Na Kononowiczu zarabia jakiś mgr socjolog bodajże z NOP czyż nie?

01.04.2007
22:25
smile
[6]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

To już jest żałosne :(




Własną matkę wystawia na pośmiewisko??

02.04.2007
11:53
[7]

migwiz [ Centurion ]

hahaah co to za idiota prowadza tego psychola?

02.04.2007
12:09
smile
[8]

kasztaneczuszek® [ mówi się trudno ]

eeee.. tia :/

02.04.2007
12:55
[9]

NaJlePsZy [ smoke ]

to sa naprawde jakies jaja....zalosne to wszystko

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.