GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TOPLISTA naszych STRON internetowych!

01.04.2007
20:23
[1]

migwiz [ Centurion ]

TOPLISTA naszych STRON internetowych!

a) regulamin:
- podajemy 10 pozycji (10 stron internegowych) prowadzonych przez golowiczów w formie:

1. [nick]

- głosujemy w taki sposób:

Forumowicz XY - 3 pkt.
Forumowicz XX - 2 pkt.
Forumowicz YX - 1 pkt.

b) Głosowanie trwa 24 godziny od podania ostatniej pozycji, lub do oddania co najmniej 10 głosów.
c) Zwycięzca nie może podawać swojej strony, może natomiast głosować i dawać strony innych.
d) Na listę głosowania możemy dodawać strony innych bądź swoje.
e) Nową część robi tylko twórca, stały bywalec lub zwycięzca poprzedniej edycji (bądź edycji wcześniejszych).
f) Edycja specjalna co 20 części. W niej głosujemy na najlepsze dotąd strony.
g) STRONA MUSI BYĆ AUTORSTWA PODANEJ OSOBY


Lets start wumens!

01.04.2007
20:27
[2]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

można podawac blogi?? jak tak do ja dodaje
www.gracz-pc.blog.onet.pl [fan realu madryt i raula]

01.04.2007
20:29
[3]

migwiz [ Centurion ]

mozna a wiec:

1. [fan realu madryt i raula]

02.04.2007
11:14
[4]

migwiz [ Centurion ]

moze jeszcze pare stron??

02.04.2007
12:12
smile
[5]

Ghorri [ Konsul ]

Internet powinien być od 18 lat...

04.04.2007
14:38
[6]

migwiz [ Centurion ]

bo nioe lubisz realu?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.