migwiz [ Centurion ]
TOPLISTA naszych STRON internetowych!
a) regulamin:
- podajemy 10 pozycji (10 stron internegowych) prowadzonych przez golowiczów w formie:
1. [nick]
- głosujemy w taki sposób:
Forumowicz XY - 3 pkt.
Forumowicz XX - 2 pkt.
Forumowicz YX - 1 pkt.
b) Głosowanie trwa 24 godziny od podania ostatniej pozycji, lub do oddania co najmniej 10 głosów.
c) Zwycięzca nie może podawać swojej strony, może natomiast głosować i dawać strony innych.
d) Na listę głosowania możemy dodawać strony innych bądź swoje.
e) Nową część robi tylko twórca, stały bywalec lub zwycięzca poprzedniej edycji (bądź edycji wcześniejszych).
f) Edycja specjalna co 20 części. W niej głosujemy na najlepsze dotąd strony.
g) STRONA MUSI BYĆ AUTORSTWA PODANEJ OSOBY
Lets start wumens!
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
można podawac blogi?? jak tak do ja dodaje
www.gracz-pc.blog.onet.pl [fan realu madryt i raula]
migwiz [ Centurion ]
mozna a wiec:
1. [fan realu madryt i raula]
migwiz [ Centurion ]
moze jeszcze pare stron??

Ghorri [ Konsul ]
Internet powinien być od 18 lat...
migwiz [ Centurion ]
bo nioe lubisz realu?