
Andruskill [ Chor��y ]
Age of Empires
Najlepsza gra roku to może być tylko Age of Empires!!!!!!!!!!!!!!

boskijaro [ Senator ]
A co, w tym roku wychodzi nowa czesc?

.:Jj:. [ The Force ]
Wątek kretyński, niemniej osobiście dla mnie seria AoE zawsze będzie hiciorem.
cossacks [ Generaďż˝ ]
chyba 2006:))))))))))Lub 1997:)))))))