GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z bootowaniem Visty z XP

01.04.2007
19:32
[1]

D65 [ Pretorianin ]

Problem z bootowaniem Visty z XP

Otóż problem jest taki. Mam zainstalowany XP juz od 1,5 miesiąca, dziś chciałem na drugiej partycji zainstalować Viste. Zrobiłem to juz na starym komputerze dawno temu ale wtedy było do wyboru Boot menu w którym miałem do wyboru XP i Viste. Teraz tego nie mam...
Wiecie może jak mi pomoc?

01.04.2007
23:50
[2]

D65 [ Pretorianin ]

up

01.04.2007
23:53
[3]

SebNET [ The King of The South ]

Pobaw sie plikiem boot.ini.

02.04.2007
00:03
[4]

Martinus [ Konsul ]

Jest też programik Vistaboot PRO. Pozwala on na przywrócenie oryginalnego pliku boot.ini

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.