D65 [ Pretorianin ]
Problem z bootowaniem Visty z XP
Otóż problem jest taki. Mam zainstalowany XP juz od 1,5 miesiąca, dziś chciałem na drugiej partycji zainstalować Viste. Zrobiłem to juz na starym komputerze dawno temu ale wtedy było do wyboru Boot menu w którym miałem do wyboru XP i Viste. Teraz tego nie mam...
Wiecie może jak mi pomoc?
D65 [ Pretorianin ]
up
SebNET [ The King of The South ]
Pobaw sie plikiem boot.ini.
Martinus [ Konsul ]
Jest też programik Vistaboot PRO. Pozwala on na przywrócenie oryginalnego pliku boot.ini