ślimok [ Konsul ]
Gothic II: Noc Kruka - game pad
Czy w Gothicu II : Noc Kruka da się grać gamepadem. Jak się da to jak nastawić sterowanie do gamepada?
Łuk-asz [ Pretorianin ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6101069&N=1
Pilniczek [ Pretorianin ]
Nie da się