GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic II: Noc Kruka - game pad

01.04.2007
18:19
[1]

ślimok [ Konsul ]

Gothic II: Noc Kruka - game pad

Czy w Gothicu II : Noc Kruka da się grać gamepadem. Jak się da to jak nastawić sterowanie do gamepada?

01.04.2007
18:21
[2]

Łuk-asz [ Pretorianin ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6101069&N=1

01.04.2007
18:24
[3]

Pilniczek [ Pretorianin ]

Nie da się

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.