GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MP3 1GB do 80 Zł

01.04.2007
18:09
[1]

MadaKośnik [ God is wearing trampki ]

MP3 1GB do 80 Zł

Poszukuje dobrej EmPeTrójki 1Gb do 80 zł.
Jak na razie mam na oku jedną :


Możecie mi doradzić czy warto kupić lub czy kupić sobie jakąś inną ?

czekam na wasze rady :D

01.04.2007
18:11
smile
[2]

Cainleen [ Pretorianin ]

Zdecyduj się.
Albo dobrej , albo do 80 zł.

01.04.2007
18:13
[3]

Regis [ ]

Dobrej w takiej cenie nie ma.

01.04.2007
18:14
[4]

Foks!k [ Medyk ]

W takiej cenie dobrej nie kupisz musisz mieć co najmniej 2 razy tyle :)

01.04.2007
18:22
[5]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

najtaniej w polaczeniu slow: dobra i tanio wypada: Sandisk Sansa m240, z tym, ze musialbys wymienic w niej sluchawki i wtedy masz swietny zestaw.

ahhh zapomnialbym. Cena odtwarzacza: 129 zl(RAM.net)

01.04.2007
18:24
[6]

Jaze [ Chor��y ]

Ta do której dałeś link, jest do kupienia w Tesco za bodaj 69 zł. Znajomi kupili koleżance na urodzinki. Trudno powiedzieć jak długo będziesz się nią cieszyć.. Solidnie to ona nie wyglądała ale za 80 zł wiele bym się nie spodziewał.

01.04.2007
18:25
[7]

MadaKośnik [ God is wearing trampki ]

Ważne żeby do końca wakacji przeżyło

01.04.2007
18:25
smile
[8]

Viroxis [ Generaďż˝ ]



a może dorzucisz kilkanaście złotych i kupisz ajpoda?

...mówiąc serio to Sandisk Sansa c140 1GB + radio - 180zł, ale warto

01.04.2007
18:34
[9]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Ja mam taki i nie mam zastrzeżen :



Na podzespołach Samsunga .

01.04.2007
18:39
smile
[10]

MadaKośnik [ God is wearing trampki ]

Gepard206 o to mi chodziło :D

01.04.2007
19:00
[11]

czekers [ make love not war ]

Ja troche offtop :) Chciałbym kupić sobie iPod Nano 1gb, ale czy to dobra decyzja? W końcu 1 GB, z radiem i z dyktafonem można mieć już za 100 zł, a Nano to niemałe 400zł...

01.04.2007
19:05
smile
[12]

‹[[ [ Pretorianin ]

ja kupiłem za 240 zł. z kreatiwa i jest coool. W tesco 512 jets za 29.99zł.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.