GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Reprezentacje koszykarskie :]

01.04.2007
16:35
smile
[1]

raper741 [ Legend ]

Reprezentacje koszykarskie :]

Jakie reprezentacje koszykarskie są teraz światową czołówką, jakie na troszke słabszym poziomie, a jakie są bardzo słabe :) Dla ułatwienia wprowadzę klasy :]
Klasa A:

Klasa B:

Klasa C:

Klasa D:

Klasa E:

Proszę o rozsądne odpowiedzi

Chodzi mi o męskie :)

01.04.2007
16:36
[2]

BBC BB [ Leg End ]

Męskie? Żeńskie?

Zobacz sobie tabele

01.04.2007
17:29
[3]

Łyczek [ Legend ]

Klasa A:
Argentyna, Hiszpania, USA

Klasa B:
USA, Grecja

Klasa C:
Francja

Klasa D:
Polska

Klasa E:
Brazylia

Amerykanów ciężko jest zakwalfikować... Wiadomo, że im bardziej idzie o zdobycie mistrzostwa NBA niż mistrzostwa świata czy mistrzostwa olimpijskiego... Tak samo jest w NHLu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.