GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie kawały zrobić????

01.04.2007
16:27
[1]

pawelcz3 [ Konsul ]

Jakie kawały zrobić????

Jakie kawały zrobić????
Macie jakieś pomysły???
Podawajcie kawały które można zrobić rodzinie.

01.04.2007
16:29
[2]

Narmo [ 42 ]

Ucieknij z domu i wróć rok później krzycząc "Prima aprilis!"

01.04.2007
16:29
smile
[3]

Marcin_Wojcik [ Pretorianin ]

powiedz ze sprzedałeś na allegor samochód

01.04.2007
16:29
[4]

polak111 [ T42 ]

Schowaj się w szafie, albo że masz dziecko z 10 - latką.

01.04.2007
16:39
smile
[5]

Anidamaru [ Centurion ]

wyskocz nagi i powiedz a kuku

01.04.2007
16:40
smile
[6]

Coy2K [ Veteran ]

zaspamuj pierwszą stronę wątkami zalozonymi przez Ciebie, to bylby niezly dowcip

01.04.2007
16:40
[7]

Gimli syn Gloina [ szarzasty ]

powiedz że zmądrzałeś

01.04.2007
16:53
smile
[8]

Marcin_Wojcik [ Pretorianin ]

Gimli syn Gloina--> a ty potrafisz tylko takie słowa jak "powiedz że zmądrzałeś"? nie stac cię na więcej ?

01.04.2007
16:59
[9]

pawelcz3 [ Konsul ]

Marcin_Wojcik dobrze mówisz tacy jak Gimli syn Gloina tylko takie słowa mają w głowie.

01.04.2007
17:07
[10]

Pablox8 [ Konsul ]

Wlej kwasek cytrymowy do herbaty

01.04.2007
17:13
[11]

hektor_v [ Konsul ]

umyj nogi.

01.04.2007
17:15
smile
[12]

Kozi89 [ Senator ]

Powieś się na żyrandolu. Rodzice na pewno sie zdziwią

spoiler start
A może nawet ucieszą
spoiler stop

01.04.2007
17:17
smile
[13]

Anidamaru [ Centurion ]

Kozi89<-----hehe

01.04.2007
17:17
[14]

pawelcz3 [ Konsul ]

hektor_v sam umyj nogi.

01.04.2007
17:20
[15]

Anidamaru [ Centurion ]

umyj sie ogol połam nogi

spoiler start
i zrób operacje plastycznom
spoiler stop

01.04.2007
17:20
[16]

hektor_v [ Konsul ]

pawelcz3
ja takie kawaly robie codziennie <

01.04.2007
17:28
[17]

pawelcz3 [ Konsul ]

Anidamaru---------->Sam się idioto umyj, ogol i połam nogi.

01.04.2007
18:55
smile
[18]

KANTAR1 [ Konsul ]

Jeszcze pare postów takich jak pana: Pawelcz3. I ta dyskusja przerodzi się w głupią kłótnie, a tak po za tym to Pawelcz3 ------> czytałeś regulamin?

01.04.2007
19:02
[19]

Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]

Chyba nie czytaliście wątku Soula odnośnie głupich postów i obrażania innych. Obawiam się, że jak ktoś doniesie do moderatorom, wszyscy polecicie.


pawelcz3 -> Dobry kawał należy przygotować odpowiedno wcześniej, np. Bam Margera kiedyś wujkowi odwrócił pokój do góry nogami (przywiercił wszystko co było na podłodze do sufitu). W sumie to nie było prima aprilis, ale taki właśnie kawał można zrobić rodzicom.

01.04.2007
19:08
[20]

Maciek Pogromca Potworów [ Centurion ]

Jeśli brata/siostry/mamy/taty nie ma w domu,to za drzwiami ich pokoju postaw taboret a na nim blachę wypełnioną sztućcami.Pod warunkiem że drzwi się otwierają w stronę pomieszczenie do którego ktoś wchpdzi...ja dzisiaj to samo robię.

01.04.2007
19:12
[21]

PC99 [ ]

Nasraj w papier i powiedz że czekolada.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.