raper741 [ Legend ]
Rijkaard: Ronaldinho odsunięty od pierwszej drużyny
przyszłości Ronaldinho dyskutuje cały piłkarski świat. Wydaje się, że w dziś ta dyskusja będzie nad wyraz gorąca. W dniu dzisiejszym Ronaldinho nie uczestniczył w porannym rozruchu wraz z całą drużyną, a dziennikarze domniemywali, że przyczyną może być uraz po wczrajszym, dość ostrym meczu z Deportivo. Nic bardziej mylnego. Brazylijczyk zjawił się w klubie po 11.00, gdy reszta zawodników ukończyła już krótki trening. Ronaldinho pojawił się na La Masia w towarzystwie fizjoterapeuty Paco Seirul.lo i przez kilaknaście minut rozciągał się i truchtał kopiąc piłkę, po czym zszedł do szatni.
Tuż po zakończeniu sesji Rijkaard pojawił się na klubowym parkingu i udzielił krótkiego wywiadu, w którym nie szczędził słów krytyki bohaterowi wczorajszego meczu. "FC Barcelona to klub, który gra piękną i nieskrępowaną piłkę, to klub, który może pozwolić sobie na wyjście poza schematy taktyczne, ale to także klub, który od każdego zawodnika tak samo wymaga poświęcenia i pracy na treningach. To nie pierwszy raz, gdy Ronaldinho opuszcza poranne rozruchy, co jest faktycznym powodem jego nierównej gry w tym sezonie." - mówił Rijkaard - "Boli mnie, gdy widzę jak całą drużyna trenuje z zaangażowaniem, a jedyny zdrowy napastnik pierwszego składu zapomina o profesjonalizmie w ćwiczeniach. On [Ronadlinho - dop. red.] nie będzie trenował z drużyną, jeżeli ma demoralizować taką postawą swoich kolegów. W końcówce sezonu, gdy walczymy o Puchar i Ligę potrzebne nam morale."
Pełna wiadomość:
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Prima Apriliiiis:) Tyle :)
bekas86 [ Blaugranczyk ]
Ktos sie na takie cos nabiera? ;>

raper741 [ Legend ]
Właśnie nikt się nie nabiera :P Nikogo nie da się niczym zaskoczyć :P
Zeus1990 [ Generaďż˝ ]
po co zamieszczać takie wątki skoro i tak się na nie nie nabiera :/

Łyczek [ Legend ]
W sumie to nie dziwne jakby był odsunięty bo na razie nie gra dobrze...