GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rijkaard: Ronaldinho odsunięty od pierwszej drużyny

01.04.2007
15:06
[1]

raper741 [ Legend ]

Rijkaard: Ronaldinho odsunięty od pierwszej drużyny


przyszłości Ronaldinho dyskutuje cały piłkarski świat. Wydaje się, że w dziś ta dyskusja będzie nad wyraz gorąca. W dniu dzisiejszym Ronaldinho nie uczestniczył w porannym rozruchu wraz z całą drużyną, a dziennikarze domniemywali, że przyczyną może być uraz po wczrajszym, dość ostrym meczu z Deportivo. Nic bardziej mylnego. Brazylijczyk zjawił się w klubie po 11.00, gdy reszta zawodników ukończyła już krótki trening. Ronaldinho pojawił się na La Masia w towarzystwie fizjoterapeuty Paco Seirul.lo i przez kilaknaście minut rozciągał się i truchtał kopiąc piłkę, po czym zszedł do szatni.

Tuż po zakończeniu sesji Rijkaard pojawił się na klubowym parkingu i udzielił krótkiego wywiadu, w którym nie szczędził słów krytyki bohaterowi wczorajszego meczu. "FC Barcelona to klub, który gra piękną i nieskrępowaną piłkę, to klub, który może pozwolić sobie na wyjście poza schematy taktyczne, ale to także klub, który od każdego zawodnika tak samo wymaga poświęcenia i pracy na treningach. To nie pierwszy raz, gdy Ronaldinho opuszcza poranne rozruchy, co jest faktycznym powodem jego nierównej gry w tym sezonie." - mówił Rijkaard - "Boli mnie, gdy widzę jak całą drużyna trenuje z zaangażowaniem, a jedyny zdrowy napastnik pierwszego składu zapomina o profesjonalizmie w ćwiczeniach. On [Ronadlinho - dop. red.] nie będzie trenował z drużyną, jeżeli ma demoralizować taką postawą swoich kolegów. W końcówce sezonu, gdy walczymy o Puchar i Ligę potrzebne nam morale."

Pełna wiadomość:

01.04.2007
15:07
[2]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Prima Apriliiiis:) Tyle :)

01.04.2007
15:08
[3]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Ktos sie na takie cos nabiera? ;>

01.04.2007
15:10
smile
[4]

raper741 [ Legend ]

Właśnie nikt się nie nabiera :P Nikogo nie da się niczym zaskoczyć :P

01.04.2007
15:14
[5]

Zeus1990 [ Generaďż˝ ]

po co zamieszczać takie wątki skoro i tak się na nie nie nabiera :/

01.04.2007
17:24
smile
[6]

Łyczek [ Legend ]

W sumie to nie dziwne jakby był odsunięty bo na razie nie gra dobrze...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.