
crac@ [ WBA ]
Jak nazywa się program ... ???
Jak nazywa się program przy pomocy którego zwiększyć częstotliwość CPU ?
techi [ Kami ]
BIOS

Anidamaru [ Centurion ]
wyszukiwanie nie boli
www.google.pl

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
BIOS :)
Nie ma takich programow( a nawet jesli sa to lepiej nie uzywac)
crac@ [ WBA ]
dzięki za pomoc
ronn [ moralizator ]
crac@, bios to nie jest program, w takim sensie jak myślisz. To po prostu - Basic Input Output System - umieszczony na płycie głównej. Wywołujesz go klawiszem del podczas startu komputera. Tam będziesz prawdopodobnie miał możliwość zmiany wartości taktowania szyny FSB i wartosci multiplikatora. Sprawdź temperaturę na procku, napięcia, przeczytaj 3 strony z googli i do dzieła :)