GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak nazywa się program ... ???

01.04.2007
14:28
smile
[1]

crac@ [ WBA ]

Jak nazywa się program ... ???

Jak nazywa się program przy pomocy którego zwiększyć częstotliwość CPU ?

01.04.2007
14:29
[2]

techi [ Kami ]

BIOS

01.04.2007
14:30
smile
[3]

Anidamaru [ Centurion ]

wyszukiwanie nie boli
www.google.pl

01.04.2007
14:30
smile
[4]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

BIOS :)

Nie ma takich programow( a nawet jesli sa to lepiej nie uzywac)

01.04.2007
14:33
[5]

crac@ [ WBA ]

dzięki za pomoc

01.04.2007
14:40
[6]

ronn [ moralizator ]

crac@, bios to nie jest program, w takim sensie jak myślisz. To po prostu - Basic Input Output System - umieszczony na płycie głównej. Wywołujesz go klawiszem del podczas startu komputera. Tam będziesz prawdopodobnie miał możliwość zmiany wartości taktowania szyny FSB i wartosci multiplikatora. Sprawdź temperaturę na procku, napięcia, przeczytaj 3 strony z googli i do dzieła :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.