GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oceńcie moją stronę

01.04.2007
14:28
[1]

Paul12 [ Buja ]

Oceńcie moją stronę

Witam,

Pomyślałem, że Prima Aprilis to dobra data na start strony internetowej. Jest to portfolio mojego ojca, aczkolwiek zostało przygotowane w całości przeze mnie, jego są 'tylko' teksty i fotki. Czekam na opinie i mam nadzieję, że wybija się poziomem ponad multum takich stron zamieszczanych na golu :)

www.bujanowicz.info

01.04.2007
14:31
[2]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

fajna strona, ładna szata graficzna, łatwe menu, fajne zdjęcia

daje tej stronie 9,5/10

01.04.2007
14:32
[3]

old_taikun [ Pretorianin ]

Nie jest to jakiś fenomen, ale czysto tu, przemyślana, prosta i przejrzysta konstrukcja i ogólnie 7/10 daje od siebie :)

01.04.2007
14:32
smile
[4]

_bubba_ [ Evil Genius ]

Swietne zdjecia! Stronka też fajna

01.04.2007
14:33
[5]

Paul12 [ Buja ]

Dla tych, którym nie chce się kopiować linka do pasku adresu ;)

01.04.2007
14:33
[6]

raper741 [ Legend ]


Tak naprawdę to stronka jest bardzo fajna :)

01.04.2007
14:34
smile
[7]

Anidamaru [ Centurion ]

nawet fajna 7/10

01.04.2007
14:36
[8]

PlayStation_fan [ O_o ]

całkiem fajnie wykonana strona. Przyjemnie się czyta. Dobra robota ;)
8/10

01.04.2007
14:37
[9]

Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]

Primo kod strony to katastrofa :)
Po drugie, napis w logo mi się nie podoba.
Po trzecie, zdjęcia są fajne.
Ogólnie za stronkę 5/10, za zdjęcia 8+/10 :)

01.04.2007
14:38
[10]

Grzesiek [ Cezar ]

Strona przejrzysta, troszkę zbyt szablonowa, ale zawartość bardzo dobrej jakości - zdjęcia fajne.

raper741 ---> nie ma to jak doświadczone oko 15-latka ... żenada.

Edit:
raper741 ---> nie ma to jak chamska edycja całej wiadomości ... żenada po raz drugi.

01.04.2007
14:40
[11]

raper741 [ Legend ]

Grzesiek ---> Ten komentarz był Prima Aprilisowy :) Zapomniałeś już jaki dzień dzisiaj mamy ? :)

Stronka jest bardzo fajna :)

01.04.2007
14:40
[12]

Paul12 [ Buja ]

Grzesiek - gościu poczuł prima aprilisowy klimat pewnie ;)

Gibon - "kod strony to katastrofa :)" przeciętny użytkownik internetu tego nie zauważa ;)

01.04.2007
14:44
smile
[13]

kraju92 [ Kenpachi ]

nawet niezła 8/10

01.04.2007
17:25
[14]

Paul12 [ Buja ]

Gibon - Tak swoją drogą to napisz co jest nie tak, człowiek uczy się na błędach. Tylko mi nie wal logów z validatora.

01.04.2007
17:33
smile
[15]

‹[[ [ Pretorianin ]

Ładna. Podoba mi się. 9\10

01.04.2007
17:37
smile
[16]

Viroxis [ Generaďż˝ ]

IMO stronka 8/10 - wszystko ładnie chodzi
zdjęcia 10/10 - coś świetnego ;-)

01.04.2007
17:45
smile
[17]

Mati176 [ Supervisor ]

Nie będę oryginalny i powiem, że wykonałeś kawał solidnej roboty! A zdjęcia pierwsza klasa. Rewelka!
10/10.

01.04.2007
17:50
[18]

misztel [ +0,10gr! ]

E, ja nie będę słodził. :)

Rozumiem, że nie jesteś grafikiem, ale header, a szczególnie napis na nim - beznadziejna czcionka. Ta sama czcionka jest w tytule modułów - I również to kiepskawo wygląda. Może walnij jakąś stopkę, Menu okej, w innym miejscu raczej byś go nie ustawił, sama budowa newsa, nie powala, ale jest prosto i schludnie, a i tak newsów jak mniemam w ogóle nie będzie bo po co.

Nie podoba mi się również ta szara ramka po bokach, ogólnie prosto i schludnie, ale nie jest to projekt na dziesiątkę, ani dziewiątkę, ani ósemkę.

Stawiam na siódemkę.

Zaraz pokaże portfolio na dziesiątkę ;)

Tak teraz sobie patrzę, to ten border wokół modułów też lepiej by wyglądało chyba bez nich.

01.04.2007
17:51
[19]

Regis [ ]

Top troche niewyrazny - nie przesadziles z kompresja? ;) Troche za maly napis - gdybym nie wiedzial czyje to portfolio, to musialbym chwile popatrzyc, zeby zauwazyc napis w lewym rogu. Tresci wiele nie ma, ale ta ktora jest wyglada estetycznie i dobrze sie ja czyta.

Moim zdaniem: 6+/10. Przy czym strona 10/10 nie istnieje, wiec mozesz to traktowac jako 7+/10, 'skalujac to' do ocen innych uzytkownikow ;)

Natomiast fotki pierwsza klasa.

Aha, skoro masz domene i serwer, to zalozylbys jakies ladnie nazywajace sie konta pocztowe, a nie darmowe smieci @interia.pl ;) To nie wyglada profesjonalnie. Natomiast [email protected] wyglada juz niezle.

01.04.2007
17:59
[20]

misztel [ +0,10gr! ]

Fotki dość małe.

- 9/10
- 9-/10 - Wspaniały pomysł :)

Nie chcę mi się dalej szukać ;P

01.04.2007
18:04
[21]

Jaze [ Chor��y ]

Moim zdaniem czcionkę można by nieco powiększyć i wybrać jakąś przyjemniejszą dla oka..

01.04.2007
18:26
smile
[22]

lord of the dick [ Pretorianin ]

Stronka całkiem fajna z czystym sumieniem 7/10 a nawet 7.5/10

01.04.2007
20:53
[23]

Paul12 [ Buja ]

Dzięki wszystkim za pozytywne oceny, a jeszcze większe dzięki krytykantom.

misztel - Popracuję nad headerem, jak już dobiorę dobrą czcionkę to w tytułach też pozmieniam. O stopce myślałem, ale raczej pod główną tabelką czyli na samym dole jakiś kopirajt. Newsy będą, bo będą aktualizacje - a trzeba dać o tym znać ludziom. Stwierdziłem, że system newsów jest kompletnie niepotrzebny, więc będę trzymał tyle newsów ile się zmieści, a stare po prostu znikną. Drugie portfolio, które wkleiłeś w ogóle mi się nie podoba. Pierwsze jest ok.

Regis - Top to czyste foto, żadnej kompresji tam nie ma. Napis zmienię. Zastanawiałem się nad wprowadzeniem maili, pogadam o tym z ojcem, który swojego darmowego śmiecia ma już od kilku ładnych lat. A ja swojego śmiecia o2 lubię, bo jest krótki.

01.04.2007
20:58
smile
[24]

polak111 [ T42 ]

9+/10 super stronka :)

02.04.2007
08:21
[25]

Paul12 [ Buja ]

Swoją drogą zapraszam do głosowania w topliście, button jest w lewej dolnej części strony.

02.04.2007
09:15
[26]

Apod de Van [ Junior ]

Strona nawet ładnie Tobie wyszla ;) 9/10

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.