GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam muzyki

01.04.2007
14:21
[1]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Szukam muzyki

Potrzebna muzyka podobna do: - czyli: w podobnym klimacie, "pobrzdakiem" gitar itd. Gdyby jeszcze ktos nie wiedzial o co chodzi, to powiem, ze mam na mysli cos podobnego do pierwszej minuty Metallica - Welcome home(Sanitarium).

Z gory dzikei.

01.04.2007
14:26
[2]

Anidamaru [ Centurion ]

System of a down

01.04.2007
14:28
smile
[3]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Bardzo pomocne -.-

edit: po co odpowiadasz jak nie wiesz?

01.04.2007
14:29
smile
[4]

Anidamaru [ Centurion ]

to po co sie pytasz?!

01.04.2007
15:51
[5]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

łUP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.