ksips [ Generaďż˝ ]
Baza Resident Evil Zone - Ocena.
Pamiętacie może Resident Evil Bazę, która nie przypadła Wam do gustu? Teraz strona połączyła się ze znanym serwisem o Resident Evil - Resident Evil Zone. Nowa strona znajduje się pod adresem www.rezone.nazwa.pl Proszę o ocenę strony.

ronn [ moralizator ]
Postęp jest znaczny. Jest trochę informacji, znośny layout. Solidne 6/10.

CHESTER80 [ Idioteque ]
Pamiętam tą starą stronkę, była raczej biedna. Teraz to jest inna bajka, chociaż za bardzo przypomina MWRC, ale nie będę się czepiał :) Dodatkowy plus za Rebecę Chambers w bonusowym stroju na stronie tytułowej :)
Ocena stronki bez wgłębiania się w treść i ewentualne błędy ortograficzne: 9/10

ksips [ Generaďż˝ ]
Dzięki za oceny!
misztel [ +0,10gr! ]
Za sam wygląd, który jest dość mierny - 5/10, za treść 8/10.
Coy2K [ Veteran ]
kiepsko jesli chodzi o zawartość... nie przeglądałem wszystkiego, ale na podstronie z Code Veronica mamy cos takiego:
"Resident Evil Code Veronica - pierwsza odsłona serii, która zamierzona została tylko na konsole nowej generacji..."
Premiera: 2000 rok
Platformy:
DreamCast, PlayStation 2, GameCube
to juz nie są konsole nowej generacji, jakiś update by sie przydał :)
ksips [ Generaďż˝ ]
Coy2K dzięki. Poprawione!