GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Baza Resident Evil Zone - Ocena.

01.04.2007
14:21
[1]

ksips [ Generaďż˝ ]

Baza Resident Evil Zone - Ocena.

Pamiętacie może Resident Evil Bazę, która nie przypadła Wam do gustu? Teraz strona połączyła się ze znanym serwisem o Resident Evil - Resident Evil Zone. Nowa strona znajduje się pod adresem www.rezone.nazwa.pl Proszę o ocenę strony.

01.04.2007
14:26
smile
[2]

ronn [ moralizator ]

Postęp jest znaczny. Jest trochę informacji, znośny layout. Solidne 6/10.

01.04.2007
14:27
smile
[3]

CHESTER80 [ Idioteque ]

Pamiętam tą starą stronkę, była raczej biedna. Teraz to jest inna bajka, chociaż za bardzo przypomina MWRC, ale nie będę się czepiał :) Dodatkowy plus za Rebecę Chambers w bonusowym stroju na stronie tytułowej :)

Ocena stronki bez wgłębiania się w treść i ewentualne błędy ortograficzne: 9/10

01.04.2007
17:57
smile
[4]

ksips [ Generaďż˝ ]

Dzięki za oceny!

01.04.2007
18:01
[5]

misztel [ +0,10gr! ]

Za sam wygląd, który jest dość mierny - 5/10, za treść 8/10.

01.04.2007
19:37
[6]

Coy2K [ Veteran ]

kiepsko jesli chodzi o zawartość... nie przeglądałem wszystkiego, ale na podstronie z Code Veronica mamy cos takiego:

"Resident Evil Code Veronica - pierwsza odsłona serii, która zamierzona została tylko na konsole nowej generacji..."

Premiera: 2000 rok

Platformy:
DreamCast, PlayStation 2, GameCube



to juz nie są konsole nowej generacji, jakiś update by sie przydał :)

05.04.2007
10:19
[7]

ksips [ Generaďż˝ ]

Coy2K dzięki. Poprawione!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.