
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Pro haksor :D
Wejdźcie i poczytajcie co ten hax wypisuje - myslałem ze upadne z krzesła :D
Gibon91 --> właśnie z tej okazji 1 kwietnia ten pro haxor wział sie za tą strone :D

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
Kozak gosciu
Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]
Prawie się uśmiechnąłem, ale to prima aprilis...
raper741 [ Legend ]
Jeszcze jakby poprawnie potafił pisać ;D

old_taikun [ Pretorianin ]
pocieszne :)

Frogus121 [ Narkoman GuildWars ]
Hehe :)