
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
Meczet na Wilanowie
Poszukuje:
1) krotkiego Opisu tego Meczetu - wyglad, okolicznosci zalozenia.
2) Mile widziane... Bardzo mile widziane - zdjecia.
Z gory dzieki.
polak111 [ T42 ]
Może coś tu znajdziesz :).
Byłem w tym meczecie, ale nic ciekawego.
Bramkarz [ brak abonamentu ]
Meczet Opatrzności Bożej?
To dopiero w budowie.

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
polak111--->o to mi chodzilo, szukalem tego artykulu. Wielkie dzieki!
Szkoda, ze bez obrazkow(cos zrabanego z serwerem, albo pojedyncza domena maja) bo i to przydaloby sie.
Tak wiec punkt 2. nadal aktualny

polak111 [ T42 ]
Cała przyjemność po mojej stronie :)