GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Meczet na Wilanowie

01.04.2007
13:34
smile
[1]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Meczet na Wilanowie

Poszukuje:
1) krotkiego Opisu tego Meczetu - wyglad, okolicznosci zalozenia.
2) Mile widziane... Bardzo mile widziane - zdjecia.

Z gory dzieki.

01.04.2007
13:40
[2]

polak111 [ T42 ]



Może coś tu znajdziesz :).

Byłem w tym meczecie, ale nic ciekawego.

01.04.2007
13:45
[3]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Meczet Opatrzności Bożej?
To dopiero w budowie.

01.04.2007
13:47
smile
[4]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

polak111--->o to mi chodzilo, szukalem tego artykulu. Wielkie dzieki!

Szkoda, ze bez obrazkow(cos zrabanego z serwerem, albo pojedyncza domena maja) bo i to przydaloby sie.
Tak wiec punkt 2. nadal aktualny

01.04.2007
13:49
smile
[5]

polak111 [ T42 ]

Cała przyjemność po mojej stronie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.