GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra Ballance!!!

01.04.2007
12:47
smile
[1]

jessi78 [ Junior ]

Gra Ballance!!!

Witam serdecznie. Czy ktoś wie może jak przejść początek 9 levela. Nie mam pojęcia siedze juz 2 dni i nie moge ruszyc z miejsca. Z góry wielkie dzięki.
Pozdrawiam.

01.04.2007
12:56
[2]

mineral [ Senator ]

Zjeżdżasz na dół, kierunkami trzymając się ściany. Co w tym takiego trudnego?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.