GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z GTA:SA

01.04.2007
12:46
[1]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Problem z GTA:SA

Coś dziwnego od pewnego czasu mam z GTA:SA. Kiedyś mi chodziło na GF4MX lecz po deinstalacji i po jakimś czasie ponownej instalacji nie działało. Zmieniałem sterowniki i nic. Zmieniłem karte graficzna (nie z tego powodu ale ogólnie ;) ) na GF6200 i także nie działa. Po włączeniu i po reklamach nie pojawia sie menu. Myslałem że to przez to że mam piracką wersje. Pożyczyłem od kolegi oryginała i także nic. O co tu może chodzić??

01.04.2007
12:49
smile
[2]

Jamkonorek [ Smells Like Teen Spirit ]

Dzisiaj pryma a prilis to komputer odmawia posłuszeństwa :P

01.04.2007
12:52
[3]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

to u mnie chyba to trwa od miesiąca...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.