Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Problem z GTA:SA
Coś dziwnego od pewnego czasu mam z GTA:SA. Kiedyś mi chodziło na GF4MX lecz po deinstalacji i po jakimś czasie ponownej instalacji nie działało. Zmieniałem sterowniki i nic. Zmieniłem karte graficzna (nie z tego powodu ale ogólnie ;) ) na GF6200 i także nie działa. Po włączeniu i po reklamach nie pojawia sie menu. Myslałem że to przez to że mam piracką wersje. Pożyczyłem od kolegi oryginała i także nic. O co tu może chodzić??

Jamkonorek [ Smells Like Teen Spirit ]
Dzisiaj pryma a prilis to komputer odmawia posłuszeństwa :P
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
to u mnie chyba to trwa od miesiąca...