GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

E-Mail od Microsoftu :)

01.04.2007
12:42
smile
[1]

Behemoth [ Ayrton Senna ]

E-Mail od Microsoftu :)

Dostał ktoś coś takiego?
Szczerze mówiąc idealny e-mail na rozpoczęcie dnia. I pewnie to żart prima aprilisowy, bo...

spoiler start

po kliknięciu na to sympatyczne zdjęcie zdjęcie odsyłani jesteśmy do tego:

spoiler stop


Pocieszne :) Zwróćcie uwagę na koszulkę tej pani :P

01.04.2007
12:45
smile
[2]

StopOfTheShot [ Chor��y ]

Hehe.. Małpa rozwala ale co do tematu to dostałęm podobnego e-maila tylko że link ze zdjęciem, które mi przysłali wygląda tak : ----> [fuuuuj...]

:D

01.04.2007
13:24
smile
[3]

techi [ Kami ]

Coś odwróciło moją uwagę od tej koszulki;D

01.04.2007
13:28
[4]

misztel [ +0,10gr! ]

Ten pies? ;>

01.04.2007
14:23
[5]

Behemoth [ Ayrton Senna ]

Moją też :)
Szczerze mówiąc logo Mozilli dostrzegłem dopiero po dokładniejszych oględzinach i wstępnej fascynacji :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.