
Behemoth [ Ayrton Senna ]
E-Mail od Microsoftu :)
Dostał ktoś coś takiego?
Szczerze mówiąc idealny e-mail na rozpoczęcie dnia. I pewnie to żart prima aprilisowy, bo...

StopOfTheShot [ Chor��y ]
Hehe.. Małpa rozwala ale co do tematu to dostałęm podobnego e-maila tylko że link ze zdjęciem, które mi przysłali wygląda tak : ----> [fuuuuj...]
:D

techi [ Kami ]
Coś odwróciło moją uwagę od tej koszulki;D
misztel [ +0,10gr! ]
Ten pies? ;>
Behemoth [ Ayrton Senna ]
Moją też :)
Szczerze mówiąc logo Mozilli dostrzegłem dopiero po dokładniejszych oględzinach i wstępnej fascynacji :P