athlon2000 [ Pretorianin ]
Hitman BM - problem z zainstalowaniem patcha
Witam.
Posiadam polską wersje Hitmana Blood Money. Jest ona w wersji 1.0. Wiem że nieważne jakie byłyby ustawienia, gra i tak zacinałaby się. Dlatego postanowiłem zainstalować patcha 1.1 który podwyższa FPS`y w grze.
Gdy go uruchamiam wyskakuje mi błąd :
"Your Hitman Blood Money version is newer (error code2)"
Spotkał się ktoś z czymś podobnym ?
Narmo [ 42 ]
Do wersji PL jest tylko jeden patch: https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=13927
Patche do innych wersji językowych zazwyczaj nie pasują do wersji PL gry.

athlon2000 [ Pretorianin ]
Tak ale ten patch niczego nie poprawia :/ Czy Cenega po raz kolejny spartoliła ?
EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
Ja też kupiłem polską wersję (od Cenegi) i patch był już wgrany. Drugi też. V. 1.2.
EDIT: Ten komunikat co się pojawia oznacza: Twoja wersja Hitmana: Krwawa Forsa jest nowsza.
athlon2000 [ Pretorianin ]
W readme mam napisane że jest to wersja 1.0.
Nie może być to nowsza wersja bo gra tnie nieważne czy na najwyższych detalach czy najniższych (30 FPS) A to było tylko w wersji 1.0, dlatego nie może być już zainstalowany patch.
EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
Rzeczywiście. Też tak mam. Ale naprawdę Cenega sprzedaje te Hitmany z wgranym patchem 1.2. Masz program dodany do niego? Ten z płyty? Gamecośtam? Tam jest napisane jaka to wersja gry.
athlon2000 [ Pretorianin ]
Tak, Gameshadow.
athlon2000 [ Pretorianin ]
Powiedz w jakich ustawieniach i jak działa Ci ta gra ?