GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hitman BM - problem z zainstalowaniem patcha

01.04.2007
11:49
[1]

athlon2000 [ Pretorianin ]

Hitman BM - problem z zainstalowaniem patcha

Witam.
Posiadam polską wersje Hitmana Blood Money. Jest ona w wersji 1.0. Wiem że nieważne jakie byłyby ustawienia, gra i tak zacinałaby się. Dlatego postanowiłem zainstalować patcha 1.1 który podwyższa FPS`y w grze.
Gdy go uruchamiam wyskakuje mi błąd :

"Your Hitman Blood Money version is newer (error code2)"

Spotkał się ktoś z czymś podobnym ?

01.04.2007
12:02
[2]

Narmo [ 42 ]

Do wersji PL jest tylko jeden patch: https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=13927
Patche do innych wersji językowych zazwyczaj nie pasują do wersji PL gry.

01.04.2007
12:12
smile
[3]

athlon2000 [ Pretorianin ]

Tak ale ten patch niczego nie poprawia :/ Czy Cenega po raz kolejny spartoliła ?

01.04.2007
12:27
[4]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Ja też kupiłem polską wersję (od Cenegi) i patch był już wgrany. Drugi też. V. 1.2.
EDIT: Ten komunikat co się pojawia oznacza: Twoja wersja Hitmana: Krwawa Forsa jest nowsza.

01.04.2007
12:59
[5]

athlon2000 [ Pretorianin ]

W readme mam napisane że jest to wersja 1.0.
Nie może być to nowsza wersja bo gra tnie nieważne czy na najwyższych detalach czy najniższych (30 FPS) A to było tylko w wersji 1.0, dlatego nie może być już zainstalowany patch.

01.04.2007
13:27
[6]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Rzeczywiście. Też tak mam. Ale naprawdę Cenega sprzedaje te Hitmany z wgranym patchem 1.2. Masz program dodany do niego? Ten z płyty? Gamecośtam? Tam jest napisane jaka to wersja gry.

01.04.2007
13:30
[7]

athlon2000 [ Pretorianin ]

Tak, Gameshadow.

01.04.2007
13:41
[8]

athlon2000 [ Pretorianin ]

Powiedz w jakich ustawieniach i jak działa Ci ta gra ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.