GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zarty Primaaprilisowe w necie

01.04.2007
10:53
[1]

Novus [ Generaďż˝ ]

Zarty Primaaprilisowe w necie

Witam! Wrzucajcie tu prosze linki jakie znajdziecie o "podejrzanej wiarygodnosci", abysmy stworzyli zbior linkow primaaprilisowych. W zeszlym roku chyba takiego watku zbiorczego nie bylo, jezeli juz gdzies na forum jest, a nie znalazlem, to dajcie mu spaść. Zaczynamy!

01.04.2007
10:57
smile
[2]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Ja wysłałam tacie zgrywusa o viagrze z tej stronki:

01.04.2007
10:58
smile
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Zdecydowanie podejerzane. Joe Monster:


01.04.2007
11:00
smile
[4]

Łyczek [ Legend ]

mirencjum ---> Krystian Silirp Amirp tzn :P Krystian Prima Aprilis :)

01.04.2007
11:08
[5]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Moze to:

Czy datę urodzenia w PESEL-u zastąpi data poczęcia?

01.04.2007
11:12
smile
[6]

marwijk [ Konsul ]

<---Zielona Żabka


<shiz>

01.04.2007
11:35
[7]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Zabka- kiedy to zamawiałaś? Jak ja teraz próbuję sie dodzwonić to gada mi ze ze abonent czasowo nie dostępny. WTF?

01.04.2007
11:50
[8]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

coolerek89

Zabka- kiedy to zamawiałaś? Jak ja teraz próbuję sie dodzwonić to gada mi ze ze abonent czasowo nie dostępny. WTF?


U mnie to samo :(

01.04.2007
12:37
[9]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

u mnie to samo...a bym dał im koło 10 zł :)

01.04.2007
12:38
[10]

pecet007 [ Talk to the claw ]

01.04.2007
12:41
[11]

Gooffy [ Pretorianin ]

A co myślicie o tym?





01.04.2007
12:51
smile
[12]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Gooffy -> jak dla mnie to pewnie żart jest :p

01.04.2007
12:53
[13]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Goofy ---> nie ma takiej ulicy :) zapewniam ;D

Goofy ---> jak to jest możliwe?? mam tam rodzine (na naramowicach) i nigdy jej nie spotkałem :P chyba że jest naprawde nowa xD

01.04.2007
12:54
[14]

Gooffy [ Pretorianin ]

Lukis171 - jest taka ulica. Tak się składa, że mieszkam jakieś 100m od niej :)

01.04.2007
12:56
[15]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

Co do Nazw ulic serio... Ostatnio w teleexpresie pokazywali ulice Obi-Wana Kenobiego :D:D:D Więc ulica czarnucha nie robi na mnie wrażenia ;]

01.04.2007
13:08
[16]

Gooffy [ Pretorianin ]

A zauważyliście pewną reklamę na GOL-u? PSP i Playstation Portable to to samo :)

01.04.2007
13:09
[17]

SUPERMETALIC [ Konsul ]

Nie lepiej na Afroeuropejczyka? Przecież w Europie jest ta ulica.

01.04.2007
13:11
smile
[18]

...NathaN... [ The Godfather ]

=]

01.04.2007
13:13
[19]

PlayStation_fan [ O_o ]

A ja takie zdjęcie dam ------>

01.04.2007
13:22
[20]

L0ck3 [ Konsul ]

01.04.2007
13:29
[21]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]


częśc osób dała się nabrac

01.04.2007
13:30
[22]

dam12 [ mRooChNy ShAtAneQ 666 ]

zadzwonilem na to z wp te zgrywusy, chcialem koledze wyslac to 'misiaczku' xD ale nie moglem tego znalesc w tym wszystkim jak zadzwonilem...
nie da sie jakos tego zrobic na skroty?

01.04.2007
13:31
[23]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

01.04.2007
13:34
[24]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

coolerek89 --> no chyba jakieś przeciążenia mają na linii, ja się połączyłam za trzecią próbą
dam12 --> od razu wciskaj gwiazdkę żeby przejść do następnego nagrania, wybierasz wciskając 1

01.04.2007
13:35
[25]

pecet007 [ Talk to the claw ]

NathaN -- akurat ta ulica jest autentyczna, czytałem o niej już wcześniej --
W kwietniu 2005 jednej z ulic we wsi Grabowiec w powiecie toruńskim nadano imię Obi-Wana Kenobiego.

01.04.2007
13:37
[26]

dam12 [ mRooChNy ShAtAneQ 666 ]

zielona zabka > a jak wybrac ten co chce?

01.04.2007
13:41
smile
[27]

ExistoR [ ARABIC lands! MERHABA! ]

Metallica w Szczytnie!



Hehe... ;P

01.04.2007
13:44
[28]

Pilniczek [ Pretorianin ]

01.04.2007
13:47
smile
[29]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

Pilniczek---> ale się uśmiałem

01.04.2007
13:55
[30]

...NathaN... [ The Godfather ]

pecet007 > Wiem. Kapitan Kloss o niej wspomniał, więc dalem zdjęcie :)

01.04.2007
14:19
smile
[31]

Kozi89 [ Senator ]

Prima aprylis to straszny dzień w którym:
a) nie należy:
- otwierać poczty
- czytać onetu
- otwierać linków od nieznajomych z gg
- zakładać poważnych wątków na GOLu
b) należy
- oglądać tylko pierwsze 7 minut wiadomości
- siedzieć na niewidoku na gg
- siedzieć przy kompie do póki en straszny dzień nie minie

01.04.2007
14:31
smile
[32]

luk11 [ Generaďż˝ ]

Ha ha ha ha :D



Edit:
jeszcze jeden :D

01.04.2007
14:55
[33]

super game fan [ ranga ]

JM powrócił!! www.joemonster.org

01.04.2007
15:11
[34]

kaies [ Ignacjusz ]

Dla kibiców :

01.04.2007
15:15
smile
[35]

pawel020 [ Carnivale ]

Goła Neostrada w TP :))

"TP zapewnia, że - w ramach możliwości technicznych - szerokość łącza podczas pobierania materiałów związanych z erotyką (zdjęć, filmów itp) zostaje podwojona w stosunku do przepustowości bazowej. "

01.04.2007
15:17
[36]

luk11 [ Generaďż˝ ]

pawel020 ---> spójrz trzy posty wyżej...

01.04.2007
16:56
[37]

Fett [ Avatar ]



teraz to sie wkurzylem :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.