Novus [ Generaďż˝ ]
Zarty Primaaprilisowe w necie
Witam! Wrzucajcie tu prosze linki jakie znajdziecie o "podejrzanej wiarygodnosci", abysmy stworzyli zbior linkow primaaprilisowych. W zeszlym roku chyba takiego watku zbiorczego nie bylo, jezeli juz gdzies na forum jest, a nie znalazlem, to dajcie mu spaść. Zaczynamy!

Zielona Żabka [ Let's rock! ]
Ja wysłałam tacie zgrywusa o viagrze z tej stronki:

mirencjum [ operator kursora ]
Zdecydowanie podejerzane. Joe Monster:

Łyczek [ Legend ]
mirencjum ---> Krystian Silirp Amirp tzn :P Krystian Prima Aprilis :)
bekas86 [ Blaugranczyk ]
Moze to:
Czy datę urodzenia w PESEL-u zastąpi data poczęcia?

marwijk [ Konsul ]
<---Zielona Żabka
<shiz>
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Zabka- kiedy to zamawiałaś? Jak ja teraz próbuję sie dodzwonić to gada mi ze ze abonent czasowo nie dostępny. WTF?
bekas86 [ Blaugranczyk ]
coolerek89
Zabka- kiedy to zamawiałaś? Jak ja teraz próbuję sie dodzwonić to gada mi ze ze abonent czasowo nie dostępny. WTF?
U mnie to samo :(
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
u mnie to samo...a bym dał im koło 10 zł :)
pecet007 [ Talk to the claw ]
Gooffy [ Pretorianin ]
A co myślicie o tym?

bekas86 [ Blaugranczyk ]
Gooffy -> jak dla mnie to pewnie żart jest :p
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Goofy ---> nie ma takiej ulicy :) zapewniam ;D
Goofy ---> jak to jest możliwe?? mam tam rodzine (na naramowicach) i nigdy jej nie spotkałem :P chyba że jest naprawde nowa xD
Gooffy [ Pretorianin ]
Lukis171 - jest taka ulica. Tak się składa, że mieszkam jakieś 100m od niej :)
Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Co do Nazw ulic serio... Ostatnio w teleexpresie pokazywali ulice Obi-Wana Kenobiego :D:D:D Więc ulica czarnucha nie robi na mnie wrażenia ;]
Gooffy [ Pretorianin ]
A zauważyliście pewną reklamę na GOL-u? PSP i Playstation Portable to to samo :)
SUPERMETALIC [ Konsul ]
Nie lepiej na Afroeuropejczyka? Przecież w Europie jest ta ulica.

...NathaN... [ The Godfather ]
=]
PlayStation_fan [ O_o ]
A ja takie zdjęcie dam ------>
L0ck3 [ Konsul ]
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
częśc osób dała się nabrac
dam12 [ mRooChNy ShAtAneQ 666 ]
zadzwonilem na to z wp te zgrywusy, chcialem koledze wyslac to 'misiaczku' xD ale nie moglem tego znalesc w tym wszystkim jak zadzwonilem...
nie da sie jakos tego zrobic na skroty?
Kucyś [ BIE(L)ANY ]
Zielona Żabka [ Let's rock! ]
coolerek89 --> no chyba jakieś przeciążenia mają na linii, ja się połączyłam za trzecią próbą
dam12 --> od razu wciskaj gwiazdkę żeby przejść do następnego nagrania, wybierasz wciskając 1
pecet007 [ Talk to the claw ]
NathaN -- akurat ta ulica jest autentyczna, czytałem o niej już wcześniej --
W kwietniu 2005 jednej z ulic we wsi Grabowiec w powiecie toruńskim nadano imię Obi-Wana Kenobiego.
dam12 [ mRooChNy ShAtAneQ 666 ]
zielona zabka > a jak wybrac ten co chce?

ExistoR [ ARABIC lands! MERHABA! ]
Metallica w Szczytnie!
Hehe... ;P
Pilniczek [ Pretorianin ]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
Pilniczek---> ale się uśmiałem
...NathaN... [ The Godfather ]
pecet007 > Wiem. Kapitan Kloss o niej wspomniał, więc dalem zdjęcie :)

Kozi89 [ Senator ]
Prima aprylis to straszny dzień w którym:
a) nie należy:
- otwierać poczty
- czytać onetu
- otwierać linków od nieznajomych z gg
- zakładać poważnych wątków na GOLu
b) należy
- oglądać tylko pierwsze 7 minut wiadomości
- siedzieć na niewidoku na gg
- siedzieć przy kompie do póki en straszny dzień nie minie

luk11 [ Generaďż˝ ]
Ha ha ha ha :D
Edit:
jeszcze jeden :D
super game fan [ ranga ]
JM powrócił!! www.joemonster.org
kaies [ Ignacjusz ]
Dla kibiców :

pawel020 [ Carnivale ]
Goła Neostrada w TP :))
"TP zapewnia, że - w ramach możliwości technicznych - szerokość łącza podczas pobierania materiałów związanych z erotyką (zdjęć, filmów itp) zostaje podwojona w stosunku do przepustowości bazowej. "
luk11 [ Generaďż˝ ]
pawel020 ---> spójrz trzy posty wyżej...
Fett [ Avatar ]
teraz to sie wkurzylem :P