x360vsps3 [ Pretorianin ]
1 kwiernia prima a prilis !!!!!
nie wiem jak to sie pisze więc napisałem tak !!!!
trza bedzie kogoś oszukac!!!
PlayStation_fan [ O_o ]
i co w związku z tym?
Loczek [ El Loco Boracho ]
hahah! mam genialny pomysl! Nie myj sie rano, a mamie powiedz co innego! To będzie świetne!

stary1970 [ Generaďż˝ ]
Ja się nie dałem nabrać, chciałeś ściemnić że jest 1 kwiernia a tak na prawde mamy 1 kwietnia.Zbyt łatwy numer.

krzynier [ Senator ]
Przed sądem oskarżony wyjaśnia, dlaczego zabił przechodnia:
- Jadę sobie spokojnie ulicą, nagle jakiś facet zatrzymuje mnie i mówi:
- Dawaj pieniądze!!
- Dlaczego? - pytam groźnie.
- Prima Aprilis!!
To ja mu naplułam w oko i mówię:
- Śmigus Dyngus!!
Wtedy on gasi papierosa na moim czole i mówi:
- Popielec!!
No więc ja go przydusiłem i mówię:
- Zaduszki!!

Natoor [ Centurion ]
x360vsps3 --> burn in hell bastard.
stanson [ Szeryf ]
BUHAHA?
szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]
He He He :]
Ktoś mnie nabrał :]
old_taikun [ Pretorianin ]
WTF ? Ale pod kopułą wszystko ok ?
wilqu [ Konsul ]
taaaaa..... i bez tego widać po ogólnym poziomie nowych wątków ze dziś 1 kwietnia
x360vsps3 [ Pretorianin ]
naator---> fuck off!!!
Swink [ Fantasy ]
taikun --> oo... nowa ksywka? dostałeś bana?
chyrlok [ Konsul ]
Koniec GOLa ! :(
Prima aprillis !!!

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Mnie kumpel wysłał w ramach prima aprilis trojana :]
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Na portalach pełno trefnych informacji.

Obiwan1992 [ komandor ]
ja juz od rana żarty robie i wszyscy sie nabieraja ,ale odlot no najlepszy dzień w roku ;p;p;p;p
Maciek Pogromca Potworów [ Centurion ]
Podajcie jakieś dowcipy,bo u mnie pusto...nie wiem co.POWIECIE CO WY ZROBILIŚCIE?PLZ!

W32.Blaster [ Konsul ]
Właśnie,może ktoś ma jakiś pomysł na jakiś "normalny" żart który można sprawić znajomym...

PlayStation_fan [ O_o ]
Odchodze z gola
Prima aprillis !!!
Maciek Pogromca Potworów [ Centurion ]
UP!

kocher [ Konsul ]
Moim skromnym zdaniem w rankingu prowadzi łojanimage za wątek ( Wiadomość z ostatniej chwili: Premier odwołał Gierycha!!! )

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
Mi w AQQ zmienili język na jakiś tam...
PC99 [ ]
kocher => jeśli choć przez chwilę uwierzyłeś w ten wyszukany żarcik użytkownika łojanimoge, to na przyszłość polecam abyś troche pomyślał swoim skromnym rozumem
krzynier => po coś to przeklejał? O.o https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6205802&N=1
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
LOL! na drugim kompie nie zmienili, coś sie stało!
Heh... okazalo sie ze ktos mi wywalił plik z językiem polskim.