GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

1 kwiernia prima a prilis !!!!!

01.04.2007
10:18
[1]

x360vsps3 [ Pretorianin ]

1 kwiernia prima a prilis !!!!!

nie wiem jak to sie pisze więc napisałem tak !!!!
trza bedzie kogoś oszukac!!!

01.04.2007
10:19
[2]

PlayStation_fan [ O_o ]

i co w związku z tym?

01.04.2007
10:20
[3]

Loczek [ El Loco Boracho ]

hahah! mam genialny pomysl! Nie myj sie rano, a mamie powiedz co innego! To będzie świetne!

01.04.2007
10:22
smile
[4]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

Ja się nie dałem nabrać, chciałeś ściemnić że jest 1 kwiernia a tak na prawde mamy 1 kwietnia.Zbyt łatwy numer.

01.04.2007
10:22
smile
[5]

krzynier [ Senator ]

Przed sądem oskarżony wyjaśnia, dlaczego zabił przechodnia:
- Jadę sobie spokojnie ulicą, nagle jakiś facet zatrzymuje mnie i mówi:
- Dawaj pieniądze!!
- Dlaczego? - pytam groźnie.
- Prima Aprilis!!
To ja mu naplułam w oko i mówię:
- Śmigus Dyngus!!
Wtedy on gasi papierosa na moim czole i mówi:
- Popielec!!
No więc ja go przydusiłem i mówię:
- Zaduszki!!

spoiler start

ha ha

spoiler stop

01.04.2007
10:23
smile
[6]

Natoor [ Centurion ]

x360vsps3 --> burn in hell bastard.

01.04.2007
10:23
[7]

stanson [ Szeryf ]

BUHAHA?

01.04.2007
10:24
[8]

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]

He He He :]
Ktoś mnie nabrał :]

01.04.2007
10:25
[9]

old_taikun [ Pretorianin ]

WTF ? Ale pod kopułą wszystko ok ?

01.04.2007
10:25
[10]

wilqu [ Konsul ]

taaaaa..... i bez tego widać po ogólnym poziomie nowych wątków ze dziś 1 kwietnia

01.04.2007
10:27
[11]

x360vsps3 [ Pretorianin ]

naator---> fuck off!!!

01.04.2007
10:27
[12]

Swink [ Fantasy ]

taikun --> oo... nowa ksywka? dostałeś bana?

01.04.2007
10:48
[13]

chyrlok [ Konsul ]

Koniec GOLa ! :(

Prima aprillis !!!

01.04.2007
10:50
smile
[14]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Mnie kumpel wysłał w ramach prima aprilis trojana :]

01.04.2007
11:00
[15]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Na portalach pełno trefnych informacji.

01.04.2007
11:02
smile
[16]

Obiwan1992 [ komandor ]

ja juz od rana żarty robie i wszyscy sie nabieraja ,ale odlot no najlepszy dzień w roku ;p;p;p;p

01.04.2007
11:08
[17]

Maciek Pogromca Potworów [ Centurion ]

Podajcie jakieś dowcipy,bo u mnie pusto...nie wiem co.POWIECIE CO WY ZROBILIŚCIE?PLZ!

01.04.2007
11:10
smile
[18]

W32.Blaster [ Konsul ]

Właśnie,może ktoś ma jakiś pomysł na jakiś "normalny" żart który można sprawić znajomym...

01.04.2007
11:12
smile
[19]

PlayStation_fan [ O_o ]

Odchodze z gola

Prima aprillis !!!

01.04.2007
11:55
[20]

Maciek Pogromca Potworów [ Centurion ]

UP!

01.04.2007
12:32
smile
[21]

kocher [ Konsul ]

Moim skromnym zdaniem w rankingu prowadzi łojanimage za wątek ( Wiadomość z ostatniej chwili: Premier odwołał Gierycha!!! )

01.04.2007
12:46
smile
[22]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Mi w AQQ zmienili język na jakiś tam...

01.04.2007
12:49
[23]

PC99 [ ]

kocher => jeśli choć przez chwilę uwierzyłeś w ten wyszukany żarcik użytkownika łojanimoge, to na przyszłość polecam abyś troche pomyślał swoim skromnym rozumem

krzynier => po coś to przeklejał? O.o https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6205802&N=1

01.04.2007
12:55
[24]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

LOL! na drugim kompie nie zmienili, coś sie stało!

Heh... okazalo sie ze ktos mi wywalił plik z językiem polskim.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.