GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kompania Braci c.d. - nowy serial Hanksa i Spielberga

01.04.2007
10:15
smile
[1]

stanson [ Szeryf ]

Kompania Braci c.d. - nowy serial Hanksa i Spielberga



Troszkę niestety jeszcze trzeba poczekać, ale uczulam na czujność; jak tylko serial się pojawi musowo trzeba to obejrzeć. To będzie rewelacja. Biorąc pod uwage doświadczenie, które ci panowie zebrali kręcąc "Kompanię Braci" - "Pacific War" to będzie coś niesamowitego.

Osobiscie to ja się kurw@ nie mogę po prostu tego doczekać :)

01.04.2007
11:33
smile
[2]

Marcinkiewiczius [ Airborne ]

stanson -- >> świetny żart, ten link co podałeś nie wchodzi..

01.04.2007
11:36
[3]

Kompo [ aka dajmispokoj ]

Marcinkiewiczius - > to zmień dostawcę Internetu.

01.04.2007
11:44
smile
[4]

_zielak_ [ Thief ]

Jeśli będzie chociażby w połowie tak dobry jak Kompania Braci... to nie pozwolę sobie przegapić ani jednego odcnika. :)

01.04.2007
11:45
[5]

Fett [ Avatar ]

Jeżeli to nie prima aprilisowy żart to jest to jedyna produkcja na która czekam :D

01.04.2007
11:53
[6]

stanson [ Szeryf ]

TO NIE JEST ŻADNY ŻART...

01.04.2007
11:57
[7]

Isam [ Senator ]

stansonie, szeryfie kochany --> Żaden :D I dzięki za newsa. Już nie mogę sie doczekać, pewnie za dwa lata będzie w polskim HBO ;]

01.04.2007
11:58
smile
[8]

stanson [ Szeryf ]

Żaden :)

01.04.2007
12:11
[9]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]


TO NIE JEST ŻADNY ŻART...




ta, stopklatka to nie robi sobie zartow

mam nadzieje, nie wszystko co sie dzis pojawia jest dowcipem, ale wiekszosc takich newsow jednak jest zartem :/

01.04.2007
12:18
[10]

Mortan [ ]

Taaa zart jasne, szczegolnie ze Stansown juz o tym pilsał kilka dni temu tutaj (110 post).

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6010784&N=1

a strona działa bardzo dobrze.

01.04.2007
12:22
[11]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

"21 lipca 2003"

Czemu ta informacja ze stopklatki jest tak stara?? 4 lata ??

01.04.2007
12:25
[12]

r_ADM [ Generaďż˝ ]

Dlatego, ze serial o wojnie na Pacyfiku zostal zapowiedziany dawno temu ? :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.