
stanson [ Szeryf ]
Kompania Braci c.d. - nowy serial Hanksa i Spielberga
Troszkę niestety jeszcze trzeba poczekać, ale uczulam na czujność; jak tylko serial się pojawi musowo trzeba to obejrzeć. To będzie rewelacja. Biorąc pod uwage doświadczenie, które ci panowie zebrali kręcąc "Kompanię Braci" - "Pacific War" to będzie coś niesamowitego.
Osobiscie to ja się kurw@ nie mogę po prostu tego doczekać :)

Marcinkiewiczius [ Airborne ]
stanson -- >> świetny żart, ten link co podałeś nie wchodzi..
Kompo [ aka dajmispokoj ]
Marcinkiewiczius - > to zmień dostawcę Internetu.

_zielak_ [ Thief ]
Jeśli będzie chociażby w połowie tak dobry jak Kompania Braci... to nie pozwolę sobie przegapić ani jednego odcnika. :)
Fett [ Avatar ]
Jeżeli to nie prima aprilisowy żart to jest to jedyna produkcja na która czekam :D
stanson [ Szeryf ]
TO NIE JEST ŻADNY ŻART...
Isam [ Senator ]
stansonie, szeryfie kochany --> Żaden :D I dzięki za newsa. Już nie mogę sie doczekać, pewnie za dwa lata będzie w polskim HBO ;]

stanson [ Szeryf ]
Żaden :)
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
TO NIE JEST ŻADNY ŻART...
ta, stopklatka to nie robi sobie zartow
mam nadzieje, nie wszystko co sie dzis pojawia jest dowcipem, ale wiekszosc takich newsow jednak jest zartem :/
Mortan [ ]
Taaa zart jasne, szczegolnie ze Stansown juz o tym pilsał kilka dni temu tutaj (110 post).
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6010784&N=1
a strona działa bardzo dobrze.
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
"21 lipca 2003"
Czemu ta informacja ze stopklatki jest tak stara?? 4 lata ??
r_ADM [ Generaďż˝ ]
Dlatego, ze serial o wojnie na Pacyfiku zostal zapowiedziany dawno temu ? :P