GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

KOTOR 3 - zapowiedź

01.04.2007
09:45
[1]

Swink [ Fantasy ]

KOTOR 3 - zapowiedź

"Firma LucasArts zapowiedziała, że od września br. rozpoczynają sie prace nad nowym KOTORem. Narazie wiadomo tylko tyle, że autorzy dodadzą opcję multiplayer, oraz nieco zmodyfikują system gry. Akcja gry rozgrywać się będzie na przełomie dwóch filmowych części - zemsty sithów, oraz nowej nadziei. Tym razem wcielimy się w postać młodego adepta jedi, który cudem zdołał ocalać podczas ataku na Świątynię Jedi. W grze spotkamy postacie takie jak: Obi-Wana, Yodę, oraz również młodego Hana Solo i Chewbakę. Oprócz tego zwiedzimy lokacje takie jak: Coruscant, Pierwsza Gwiazda Śmierci, Tatooine, Bespin, Dagobah oraz Dantooine.
Gra zapowiada się świetnie, jednak aby znowu wkroczyć w świat KOTORa trzeba będzie poczekać conajmniej aż do grudnia 2008r."

01.04.2007
09:56
smile
[2]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Gra zapowiada się świetnie, jednak aby znowu wkroczyć w świat KOTORa trzeba będzie poczekać conajmniej aż do grudnia 2008r
Toz to nie bedzie swiat KOTORa - swiat starej Republiki. Cos mi smierdzi ta zapowiedz - Akcja gry rozgrywać się będzie na przełomie dwóch filmowych części - zemsty sithów, oraz nowej nadziei.? Przeciez pomiedzy filmami jest 20 lat czasu fabularnego, wiec skad tu slowo przelom

01.04.2007
10:01
[3]

gladius [ Subaru addict ]

jaaaasne, i to akurat - zupełnie przypadkiem - 1 kwietnia taki news.

01.04.2007
10:08
[4]

Swink [ Fantasy ]

gladius --> przeciez to oczywiste :]

01.04.2007
10:08
[5]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

1. kit kit kit

2. prace nieoficjalnie juz trwaja. wiec nie udane...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.