
allachan [ Junior ]
HELP skoki narciarskie 2006
Siemka! mam problem bo mam płytke zarysowaną z grą skoki narciarskie 2006 i chciałem się zapytac czy są jakies cracki??? do tego

DjPeja10 [ Konsul ]
Jeśli Masz Pirata trzeba wgrać cracka
a jak oryginał nie trzeba
allachan [ Junior ]
no tak ale skond go wziąśc macie jakies linki??
DjPeja10 [ Konsul ]
Kup np: na Allegro
jeśli o ściąganie jesteś tylko złodziejem czyli piratem
Kupuj Oryginały

raper741 [ Legend ]
eee tam :P zagraj sobie lepiej w Deluxe Ski Jump :] Każda część jest super :]