
xSw_uHcYr [ Junior ]
WWW-- ADM HELP i reszta wtajemniczonych
Witam mam proble z tworzeniem strony, a takze inne pytania:
1. jak zrobic zeby w operze byla odtwarzana muzyka w IE mi odtwarza
mam tak zrobione: <embed src="muza\1.wma" height=250 width=250>
chcialbym dodac takze inne utworki i aby nie konczyl sie dzwiek po przeleceniu calego utworu co mam dopisac...
2.chce strone umiescic w necie... nie wiem za bardzo jak szukam sponsorow itp. ale cos mi nie wychodzi, sciaglem juz total commandera
Bardzo prosze o pomoc szcegolnie adm tej strony
req_ [ shalom ]
1. Sproboj tak:
<EMBED src="file.wav" autostart=true loop=false volume=100
hidden=true><NOEMBED><BGSOUND src="file.wav"></NOEMBED>
Takim tagowaniem powinienes uniknac klopotow w przegladarkach. "Embed" nie jest standardem W3C HTML, wiec Opera moze miec z tym problemy. Sprawdź też alternatywę:
<object type="audio/x-wav" data="file.wav" width="200" height="20">
<param name="src" value="file.wav">
<param name="autoplay" value="true">
<param name="autoStart" value="true">
</object>
autoplay jest do QT, autostart do WMP/RM.
Niestety nie da się napisać takim prostym sposobem ladowania kolejnych utworkow do odtwarzania. Musialbys pobawic sie flashem.
2. Yyy. Szukasz sponsorów? Na początek zarejestruj się na czymś darmowym, republika, interia, wp... ? Lub innych darmowych serwerów www. Do każdego z nich możesz uploadować pliki Total Commanderem.
xSw_uHcYr [ Junior ]
a jak dodac inne utworki do listy

xSw_uHcYr [ Junior ]
a takze mogbys pomoc w punkcie 2
req_ [ shalom ]
Masz taki link po prawej jak "edytuj post" ;)
W czym pomóc? Wchodzisz na taki i masz tam wszystko krok po kroku.
xSw_uHcYr [ Junior ]
<EMBED src="file.wav" autostart=true loop=false volume=100
hidden=true><NOEMBED><BGSOUND src="file.wav"></NOEMBED>
^^chodzi ale utwor dochodzi do konca i juz nie ma repeat
**********************
<object type="audio/x-wav" data="file.wav" width="200" height="20">
<param name="src" value="file.wav">
<param name="autoplay" value="true">
<param name="autoStart" value="true">
</object>
na tym wcale nic nie leci
***********************
a jak dodac wiecej utworow aby lecialo?
***********************
moja strona zajume 300mb a bedzie zajmowac jeszcze wiecej
a jak patrze to do 200mb max :(
req_ [ shalom ]
1. Trzeba zmienić loop=true:
<EMBED src="file.wav" autostart=true loop=trueume=100
hidden=true><NOEMBED><BGSOUND src="file.wav"></NOEMBED>
2. O ile wiem, nie ma takiej opcji w htmlu. Musisz pobawic sie z flashem i zrobić sobie jakiegoś playerka. Albo z JavaScript. Z tym Ci nie pomogę.
3. Wow, co tam zamierzasz trzymać? Livenet.pl oferuje dobry hosting, mialem tam strone przez jakis czas (req.pl). Home.pl tez jest niezle.
xSw_uHcYr [ Junior ]
ok chodzi
Dalej poszukuje pomocy w dodaniu utworów do lsity a takze do pomocy z flashem aby utworzyc jakis odtwarzacz
Z góry dzieki
xSw_uHcYr [ Junior ]
eh...