henio :P [ Konsul ]
Legia Warszawa zawieszona?
prima aprilis
sory musialem to zrobic, nigdy nikogo nie wychu... znaczy sie nie zrobilem w balona
PatriciusG. [ Legend ]
I to sie nie zmieniło jak na razie...
Kozi89 [ Senator ]
i dlatego nie lubie prima aprilis :)
łojanimoge [ Pretorianin ]
robisz nadzieje :P
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
ku***...ile jeszcze dzisiaj? jest 10.30 a mamy juz chyba z 15 wątków...i same juniory.......

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]
Już się cieszyłem:(