
łojanimoge [ Pretorianin ]
Wiadomość z ostatniej chwili: Premier odwołał Giertycha!!!
Prima Aprilis :P
nie wkurzać się za bardzo :)

req_ [ shalom ]
O 12:20 odwoływanie ministrów? Litości ;) Coś ciekawszego proszę.
Lucky_ [ god ]
Kurwa, a juz myslalem, że to prawda.
bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]
tak coś czułem :P

master53 [ PSP User - Sony Fan ]
Hahaha to ci się udało :)
Maliniarz [ The Watcher ]
req_ -> co nie zmienia faktu, ze za ta narobiona nadzieje mialbym komus ochote w morde dac.
wacek666 [ 666 ]
jest dopiero 00:22 a ja juz sie dalem nabrac 2 razy to co bedzie potem.

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]
Nie rób ludziom nadziei.
PatriciusG. [ Legend ]
Dobre

req_ [ shalom ]
Goddammit! Przez to czytanie wątków właśnie spaliłem czajnik! Ja to mam pecha.

bojan997 [ Najlepszy Towar w Mieście ]
req_ - ale chyba nie ten ;)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6206037&N=1
req_ [ shalom ]
Tego to byłoby mi żal i nie zapomniałbym gwizdka użyć ;))
Kozi89 [ Senator ]
wiedziałem

QrKo [ Legend ]
A juz myslalem :P

Marcin_Wojcik [ Pretorianin ]
jak to pierwsz yraz zobaczylem to pomyslalem "jestesmy uratowani od fana robótek ręcznych" a tu.... nici :(

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
hehe a ja widzę dwa wątki:
"Wiadomość z ostatniej chwili: Premier odwołał Giertycha!!!"
"Ludzie! Jarosław Kaczyński podał się do dymisji!!"
a nieco niżej:
"Prima Aprilis ?"
i wszystko jasne...;D

pawelcz3 [ Konsul ]
Dobre
łojanimoge [ Pretorianin ]
upik