
gladius [ Subaru addict ]
Dowcip roku :))))
A panda walks into a restaurant, sits down, and orders a sandwich. He eats the sandwich, pulls out a gun, and shoots the waiter dead. As the panda stands up to go, the manager shouts, "Hey! Where are you going? You just shot my waiter, and you didn't even pay for your sandwich!"
"Hey, man, I'm a PANDA!" the panda shouts back. "Look it up!"
The manager opens his dictionary and reads:
Panda: A tree-dwelling marsupial of Asian origin, characterized by distinct black and white coloring. Eats shoots and leaves.

Paradox [ Loon ABO mode ]
obleci ;d
alexej [ Piwny Mędrzec ]
omg ;] miazdzace ;]
dla nieznajacych - shoots to pędy ;]
Azzie [ bonobo ]
Eee srednie ;P
Dowcipy o Pandach jakos mnie nie smiesza :P

Glob3r [ Senator ]
Samej końcówki nie zrozumiałem... ;/. Może jednak ktoś to przełoży na nasz? :P
dzięki Alexej :D. teraz to nabiera nowego znaczenia xD
<
Fett [ Avatar ]
musialem zagladnac do slownika:D Dobre :D
alexej [ Piwny Mędrzec ]
Glob3r wlasnie nie mozna tego dowcipu przetlumaczyc.
Ale wyjasnie ci ze shoot to strzelac ale tez pędy, a leave to wyjść, ale znaczy tez liscie. A wiec ostatnie zdanie w dowcipie znaczy : Je pędy i liście albo Zjada, strzela i wychodzi
KogUteX [ cziken ]
Średnie, mimo, że zrozumiałem.

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
;))

Xaltorun [ Krusnik ]
Dobre:D

techi [ Kami ]
Ale beton;D

Luzer [ Music Addict ]
6/10

peterkarel [ KochamDzaste ]
haha ujdzie w tłoku :D

PatriciusG. [ Legend ]
Za ostre

Zielona Żabka [ Let's rock! ]
No może nie roku, ale całkiem niezły:)