
mycha921 [ Invisible ]
PrankVote.com
Uwielbiam tą stronkę i tego biedaczyne który jest celem tych kolesi :P
Tu chyba ich prawie najlepszy numer
Niezłe :D
A ten najlepszy

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
hahahahaha, ten motyw ze zmianą dzwięku windowsa świetny ;))

Gooffy [ Pretorianin ]
A mi wyskoczyło coś takiego :( ----->

mycha921 [ Invisible ]
Gooffy> :/ To może poczekaj albo wejdź na stronę główną najpierw

Gooffy [ Pretorianin ]
Już mi działa, ta stronka działa mi tak co drugi raz :) Jak nie działa to odświeżam i działa :P
KogUteX [ cziken ]
Jeżeli to nie jest wyreżyserowane, to...
Straszne z nich skur*ysyny. Rozumiem żarty, ale tak podłe i umieszczać je w necie, to przegięcie.
mycha921 [ Invisible ]
<W górę>
Paul12 [ Buja ]
O co chodzi w tym ostatnim? xD
Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Paul -> obejrzyj valentine day massacre 1 i potem 2

wilqu [ Konsul ]
hahaha masakra