GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prima Aprilis ?

31.03.2007
23:15
[1]

mycha921 [ Invisible ]

Prima Aprilis ?

Przed sądem oskarżony wyjaśnia, dlaczego zabił przechodnia:
- Jadę sobie spokojnie ulicą, nagle jakiś facet zatrzymuje mnie i mówi:
- Dawaj pieniądze!!
- Dlaczego? - pytam groźnie.
- Prima Aprilis!!
To ja mu naplułam w oko i mówię:
- Śmigus Dyngus!!
Wtedy on gasi papierosa na moim czole i mówi:
- Popielec!!
No więc ja go przydusiłem i mówię:
- Zaduszki!!

A teraz pytanie :

Znacie jakieś fajne żarty na jutro ?

31.03.2007
23:19
[2]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

u mnie najczesciej pojawiaja sie one sytuacyjnie :)

31.03.2007
23:19
[3]

erton G [ Centurion ]

Jutro założę 99 durnych wątków (takich jak ten) i w liście do admina z prośbą o unbaned napisze PRIMA APRILIS

31.03.2007
23:22
[4]

Kozi89 [ Senator ]

Nie znoszę prima aprilis :/

31.03.2007
23:23
smile
[5]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

ten sam plan co wyżej :P

31.03.2007
23:46
[6]

mycha921 [ Invisible ]

<W górę>

31.03.2007
23:53
[7]

Vidos [ Senator ]

Ja w tamtym roku mało z pracy nie wyleciałem przez prima aprilis a mianowicie:

Pracuje w szpitalu i zmówiłem się z pacjentem żeby udawał atak serca i kiedy ordynator chciał
mu podać zastrzyk to w tedy ujawniliśmy się.
Chyba z godzinę trzymał mnie na dywaniku.

01.04.2007
00:50
[8]

QrKo [ Legend ]

Vidos - jestes moze kolegą goscia o xywce WODZU?

01.04.2007
00:52
[9]

PatriciusG. [ Legend ]

no WODZU to nam zrobił prima aprilis...

02.04.2007
09:09
[10]

Apod de Van [ Junior ]

Ja mojemu ojcu zabralem korek z wanny, jak go znalazl to mu zakrecilem ciepla wode ;D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.