mycha921 [ Invisible ]
Prima Aprilis ?
Przed sądem oskarżony wyjaśnia, dlaczego zabił przechodnia:
- Jadę sobie spokojnie ulicą, nagle jakiś facet zatrzymuje mnie i mówi:
- Dawaj pieniądze!!
- Dlaczego? - pytam groźnie.
- Prima Aprilis!!
To ja mu naplułam w oko i mówię:
- Śmigus Dyngus!!
Wtedy on gasi papierosa na moim czole i mówi:
- Popielec!!
No więc ja go przydusiłem i mówię:
- Zaduszki!!
A teraz pytanie :
Znacie jakieś fajne żarty na jutro ?
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
u mnie najczesciej pojawiaja sie one sytuacyjnie :)
erton G [ Centurion ]
Jutro założę 99 durnych wątków (takich jak ten) i w liście do admina z prośbą o unbaned napisze PRIMA APRILIS
Kozi89 [ Senator ]
Nie znoszę prima aprilis :/

Grungowiec [ LENIWIEC ]
ten sam plan co wyżej :P
mycha921 [ Invisible ]
<W górę>
Vidos [ Senator ]
Ja w tamtym roku mało z pracy nie wyleciałem przez prima aprilis a mianowicie:
Pracuje w szpitalu i zmówiłem się z pacjentem żeby udawał atak serca i kiedy ordynator chciał
mu podać zastrzyk to w tedy ujawniliśmy się.
Chyba z godzinę trzymał mnie na dywaniku.
QrKo [ Legend ]
Vidos - jestes moze kolegą goscia o xywce WODZU?
PatriciusG. [ Legend ]
no WODZU to nam zrobił prima aprilis...
Apod de Van [ Junior ]
Ja mojemu ojcu zabralem korek z wanny, jak go znalazl to mu zakrecilem ciepla wode ;D