Marcin_Wojcik [ Pretorianin ]
The Sims 2: pory roku problem
Mam problem. otóz gram w the sims 2 :cztery pory roku i nagle gra mi zaczyna straszliwie zwalnac, podwieszac sie itp, mam Windows vista ale na opakowaniu pisze ze gra jest na XP?Vista czyli ok, komputer spelnia zalecane wymagania gry, moze plyta uszkodzona? bo ciekawostką jest iż, przy dodatku zwierzaki nie miałe mtakiego problemu a tez gralem na vista, gra oryginał.
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Sprawdź czy w tym momencie nie włączają się spryskiwacze w ogrodzie.
Marcin_Wojcik [ Pretorianin ]
nie mam spryskiwaczy, ponadto po instalacji gry wszystko bylo ok a nagle teraz sie podwiesza, ogolnie tnie sie strasznie juz nie wytrzymuje
edit: moze wyłączenie interfersu aero pomoze? tylko jak to zrobic....
Lukis171---> potem idzie raz tak, a raz dluzej sie tnie i znowu na chwile przyspiesza a potem znowu sie....
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
to ze spryskiwaczami to na serio?? xD
hmm a potem przyspiesza czy juz tak ciagle?
i czy to ten sam moment??
Marcin_Wojcik [ Pretorianin ]
sam nie wiem, jak myślicie wyłączenie Aero pomoze?
EG2007_28329519 [ Legionista ]
Sprubuj obniżyć detale, wyłącz Aero i wszystkie programy działające w tle. Jeżeli to nie pomoże to jeżeli masz mniej niż 1GB RAMu to dokup przynajmniej 512 u mnie pomogło