
.play. [ Pretorianin ]
Rachuba czasu
Czy tylko mi tak szybko czas leci?
Naprawdę nie wiem, kiedy przeleciały już 3 miesiące nowego roku!
Przecież dopiero był sylwester. Normalnie chyba ktoś coś majstruje z czasem :) :P

Fett [ Avatar ]
a matura coraz blizej ;]
Marcin_Wojcik [ Pretorianin ]
.play.-> zgadłeś.... ja majstruje z czasem :)
czas leci szybko za szybko....
erton G [ Centurion ]
Coraz bliżej do niechcianego ojcostwa.... a już tak blisko było do ABORCJA:ON

Natoor [ Centurion ]
Dla mnie, dzien jest, zdecydowanie za krotki. Mam codzien tyle zajec na glowie ze przydalo by sie tak wydluzyc dobe o 5-10 godzin.
BBC BB [ Leg End ]
Ten czas zapier... dziela jak forest. Straszne, dopiero się zaczął rok szkolny a już wakacje prawie. Ale to mnie nie martwi;d

kocher [ Konsul ]
Spokojnie! Nie ma powodu do zmartwień. Jesteśmy w uprzywilejowanej pozycji. Powiadają, że na starość czas znów się ślimaczy.
pawelcz3 [ Konsul ]
Też mi bardzo szybko czas leci.
czekers [ make love not war ]
No, mi niestety tez, coraz mniej czasu żeby średnią naciągnąć...
Frogus121 [ Narkoman GuildWars ]
A na, ucieka jak cholera. I ciężko go złapać. No, ale niedługo wakacje, to się nie martwię :)

polak111 [ T42 ]
I gdzie ten czasowstrzymywacz ?