GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rachuba czasu

31.03.2007
23:08
smile
[1]

.play. [ Pretorianin ]

Rachuba czasu

Czy tylko mi tak szybko czas leci?

Naprawdę nie wiem, kiedy przeleciały już 3 miesiące nowego roku!

Przecież dopiero był sylwester. Normalnie chyba ktoś coś majstruje z czasem :) :P

31.03.2007
23:11
smile
[2]

Fett [ Avatar ]

a matura coraz blizej ;]

31.03.2007
23:13
[3]

Marcin_Wojcik [ Pretorianin ]

.play.-> zgadłeś.... ja majstruje z czasem :)

czas leci szybko za szybko....

31.03.2007
23:14
[4]

erton G [ Centurion ]

Coraz bliżej do niechcianego ojcostwa.... a już tak blisko było do ABORCJA:ON

31.03.2007
23:16
smile
[5]

Natoor [ Centurion ]

Dla mnie, dzien jest, zdecydowanie za krotki. Mam codzien tyle zajec na glowie ze przydalo by sie tak wydluzyc dobe o 5-10 godzin.

31.03.2007
23:17
[6]

BBC BB [ Leg End ]

Ten czas zapier... dziela jak forest. Straszne, dopiero się zaczął rok szkolny a już wakacje prawie. Ale to mnie nie martwi;d

01.04.2007
11:59
smile
[7]

kocher [ Konsul ]

Spokojnie! Nie ma powodu do zmartwień. Jesteśmy w uprzywilejowanej pozycji. Powiadają, że na starość czas znów się ślimaczy.

01.04.2007
19:30
[8]

pawelcz3 [ Konsul ]

Też mi bardzo szybko czas leci.

01.04.2007
19:32
[9]

czekers [ make love not war ]

No, mi niestety tez, coraz mniej czasu żeby średnią naciągnąć...

01.04.2007
19:32
[10]

Frogus121 [ Narkoman GuildWars ]

A na, ucieka jak cholera. I ciężko go złapać. No, ale niedługo wakacje, to się nie martwię :)

01.04.2007
19:33
smile
[11]

polak111 [ T42 ]

I gdzie ten czasowstrzymywacz ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.