GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czyszczynie Internetu 31.03-02.04 2007?

31.03.2007
22:05
smile
[1]

.play. [ Pretorianin ]

Czyszczynie Internetu 31.03-02.04 2007?

Od: NASK POLSKA
Do: Administratorzy sieci

****** Informacja Poufna *******

UWAGA! NIE ŁĄCZ SIĘ Z INTERNETEM MIĘDZY 23:59 31 MARCA 2007 (GMT) AŻ DO 00:01 2 KWIETNIA 2007 (GMT)

Jak wszyscy wiemy internet jest coraz bardziej wypełniony śmieciami.

Każdego dnia jest tego coraz więcej - spam, nieczynne domeny, stare serwisy ftp,
opuszczone serwisy www, bezpańskie roboty i wędrujące skrypty. Proces czyszczenia
ma jeden cel, dzięki niemu internet będzie szybszy, czystszy i dużo bezpieczniejszy.

W tym roku czyszczenie zaczyna się 31 marca o 23:59 (GMT) i będzie trwać aż
do 00:01 (GMT) drugiego kwietnia.

Podczas tego 24 godzinnego okresu, pięć potężnych robotów stworzonych
przez Google, Microsoft, Amazon oraz superkomputery Pentagonu i CERN,
umieszczonych w różnych miejsca świata zacznie przeczesywać internet
i kasować wszystkie dane, które znajdą.

W celu ochrony swoich cennych danych przed usunuięcie, prosimy o dokonanie
następujących czynności:

1. Odłącz wszystkie terminale i sieci LAN od internetu/

2. Wyłącz wszystkie swoje serwery internetowe albo odłącz kabel
łączący je z internetem.

3. Odłącz wszystkie dyski, pendrivy, mp3 playery oraz dyski przenośne
od jakichkolwiek urządzeń, które mogą mieć styczność z internetem.

4. Unikaj połączenia jakiegokolwiek komputera czy komórki z internetem.

Zdajemy sobie sprawę, jak wielką niewygodę może to sprawić wielu użytkownikom
internetu, bardzo przepraszamy za to. Jednakże jesteśmy pewnie, że wszystkie
te dolegliwości, co nanajmniej wynagrodzone zostaną przez zwiększenie
prędkości i efektywności Internetu, jak tylko zostanie on oczyszczony z internetowego śmiecia.

Dziękujemy za współpracę.

Krystian Silirp Amirp
Dyrektor d/s Utrzymania Sieci NASK
Centrala Naukowo Akademickich Sieci Komputerowych Polska

Administratorzy i inni: Od czasu ostatniego czyszczenia Internetu
ilość użytkowników internetu wzrosła dramatycznie. Prosimy o pomoc
w ostrzeżeniu tak dużej ilości osób, jak tylko się da.

Jeśli możesz, proszę przekaż tą informację swoim współpracownikom,
szefowi oraz administratorowi sieci.


Dostałem takiego maila. Co o tym sądzić? IMO ściema.

31.03.2007
22:06
smile
[2]

Regis [ ]

Co o tym sądzić? IMO ściema.

Nieee, no cos Ty...

31.03.2007
22:06
smile
[3]

old_taikun [ Pretorianin ]

popieram :D

31.03.2007
22:07
smile
[4]

Glob3r [ Senator ]

Ciekawe że akurat w

spoiler start
Prima aprilis ;)
spoiler stop

31.03.2007
22:07
[5]

master53 [ PSP User - Sony Fan ]

I tak Kononowicz zlikwiduje ich roboty likwidujące spam.

31.03.2007
22:09
[6]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

prima aprilis:D

31.03.2007
22:09
[7]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

ja jutro kopiuje cały Internet na dyskietkę!
ha! wchłonę GOLa!

31.03.2007
22:10
[8]

cycu2003 [ Legend ]

oj takie czyszczenie by sie przydalo, na googlach coraz trudniej jest cos znalezc konkretnego

31.03.2007
22:10
smile
[9]

Paradox [ Loon ABO mode ]

Regis

31.03.2007
22:10
[10]

.play. [ Pretorianin ]

Ciekawe ile by zajął plik tekstowy, z wszystkim tekstem z Internetu :D

cycu2003 --> może kiedyś coś takiego zrobią?

Wykasują zbędne stare - nieużywane stronki www, cały spam itd.

31.03.2007
22:11
[11]

Gibon91 [ Jestem Zajebisty ]

LoL! :D

31.03.2007
22:11
smile
[12]

Dominik1991 [ Bezimienny ]

I tak Kononowicz zlikwiduje ich roboty likwidujące spam. HAHAHA


.play.-->Wiesz co 1 kwietnia jest????

31.03.2007
22:15
[13]

Soulcatcher [ Admin ]

Dziękujemy za współpracę.

Krystian Silirp Amirp

31.03.2007
22:16
smile
[14]

Paradox [ Loon ABO mode ]

Swoja drogą jeśli ten mail doszedł do dużego grona osób, to szykują nam się suche dni na forum :P.

31.03.2007
22:16
smile
[15]

Logan [ Bad Medicine ]

A próbował ktoś czytać "nazwisko" tego dyrektora od końca? :)

31.03.2007
22:17
smile
[16]

.play. [ Pretorianin ]

Logan --> właśnie teraz zobaczyłem.

31.03.2007
22:18
[17]

Regis [ ]

Logan --> Soul probowal :P

31.03.2007
22:18
[18]

.play. [ Pretorianin ]

Ale taka akcja by się przydała. Zbędne śmieci pokasować - wtedy Google by szybciej szukało :P

31.03.2007
22:20
smile
[19]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

haha, dobre! Wcześnie zaczynają w tym roku!
Ciekawe, czy się ktoś nabierze!

31.03.2007
22:32
[20]

Logan [ Bad Medicine ]

Regis - teraz zauważyłem, ale nie klikam w refresh strony co sekundę:)

31.03.2007
22:39
[21]

erton G [ Centurion ]



ja jutro kopiuje cały Internet na dyskietkę!



No ! Właśnie .. przypomniały mi sie czasy kiedy młody erton wielce informatyk rok 1990 mając niespełna 8 lat..na dyskietce zamieszczał skróty ikon gier > poczym za 5 zł sprzedawał kolegom zbierając na następny dzień REKLAMACJE w formie skarg ze gra niestety nie działa... zawsze sie tłumaczyłem mówiąc ze masz słaby monitor i gra nie nadąża a piątak w kieszeni zostawał..

31.03.2007
22:43
[22]

Regis [ ]

erton --> Tak mniej wiecej zaczynalo wielu gosci z pierwszej setki rankingu Forbesa ;D

31.03.2007
22:53
[23]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

erton xD niezłe xD

hehe ale motyw fajny xD padne jak ktos sie nabierze

31.03.2007
23:06
smile
[24]

Marcin_Wojcik [ Pretorianin ]

czystki to oni moga robic w swoim kiblu ale nie tutaj, jak chcial ktos zrobic zarcik to posmiac sie mozna ale tylko z tego autora listu, hahahahahahaha! kurde.... musze zejsc do swoich podziemi i tam korzystac z "bezpiecznej lini" :D:D:D:D

mogli napisac: ze trwac będzie od dzis do 01 maja potem od 01 maja do 15 grudina... 2012 roku! wtedy by zapewne wszystko wyczyscili..... :D

31.03.2007
23:08
smile
[25]

mycha921 [ Invisible ]

Przynajmniej nie będzie dzieci NEO na GOLu ;D

31.03.2007
23:19
smile
[26]

Hakim [ ]

Dzięki za info. Porobiłem backupy swoich stronek i zaraz się odłączam od neta.
Do zobaczenia drugiego kwietnia.

31.03.2007
23:34
smile
[27]

Marcin_Wojcik [ Pretorianin ]

Hakim-> błagam cię..... nie mów mi ze TY w to uwierzyłeś....

31.03.2007
23:43
[28]

PC99 [ ]

Marcinie_Wojtku => trzeba być turoniem totalnym żeby nie zauważyć w zdaniu Hakima ironi.

31.03.2007
23:44
[29]

.play. [ Pretorianin ]

PC99 --> on chyba nawet nie wie co to ironia :D

31.03.2007
23:49
[30]

req_ [ shalom ]

Ja swój kabel już odłączyłem, a Wy? ;)

01.04.2007
00:03
[31]

Isam [ Senator ]

Ja właśnie do was pisze z odłączonego połaczenia interentowego. Na waszym miejscu też bym tak pisał.

01.04.2007
00:08
smile
[32]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Zachciało im się czystek akurat teraz, psia mać. Mam ważny footage do przesłania supervisorowi (circa abałt 6 GB), a oni mi się każą odłączać... Dobrze, że mam jeszcze to satelitarne połączenie z jądrem Ziemii. Pod powierzchnia powinno szybciej przewodzić i przesłać, może zdążę...

01.04.2007
00:11
smile
[33]

Janczes [ You'll never walk alone ]

uwolnic ten internet od spamu!!
niech ktos jutro sie spróbuje zalogowac !!

01.04.2007
00:28
[34]

halski88 [ Pan Prezes ]

a ja juz nagralem na plytę CD zasoby wp.pl

01.04.2007
00:34
[35]

Marcin_Wojcik [ Pretorianin ]

.play.-> a ty nie wiesz co to nawet znaczek uśmiechu towarzyszący postowi27 :/

01.04.2007
00:44
[36]

master53 [ PSP User - Sony Fan ]

A ja mam iPlusa - Internet jest wszędzie !

01.04.2007
13:03
[37]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

hahaha informacja poufna.. a myslales o firmach ktore maja strony w necie i za nie placa?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.