GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakis RPG na 2osoby na kompie?

31.03.2007
22:02
smile
[1]

hepimorda [ Junior ]

Jakis RPG na 2osoby na kompie?

Czy sa jakies rpg-i zeby mozna bylo zagrac w 2-osoby na jednym kompie lub chociaz jakies podobne do Władca Pierścieni: Powrót Króla? Bo ogolnie chodzi zeby pograc w 2 osoby na jednym komputerze??

03.04.2007
19:34
[2]

hepimorda [ Junior ]

to co pomoze ktos???

03.04.2007
19:48
[3]

czekers [ make love not war ]

nie sądzę by takie coś istniało...

03.04.2007
19:51
[4]

sznurowadlo [ Chor��y ]

pod MAME masz Dungeons & Dragons: Shadow over Mystara oraz Dungeons & Dragons: Tower of Doom; obydwa tytuły są bardzo mocno nastawione na akcję i współpracę pomiędzy róznymiklasami postaci. chyba to jest cos czego szukasz.

tutaj dowiesz sie wiecej

03.04.2007
19:56
[5]

mons [ FLCL ]

hm... w sumie to action-rpg, więc może Diablo2? :)

03.04.2007
20:27
smile
[6]

MR.MANIAK [ Senator ]

Może nie ta bajka... ale jakże wspaniała. Polecam Hirołsów 3 we dwóch. Przednia zabawa.

05.04.2007
10:58
smile
[7]

Ashin [ Legionista ]

na stronie instalki.pl w dziala gier RPG, jest giereczka na dwoch. Jest to chodzona bijatyka z elementami RPG, bardzo ciekawa.
Mozesz takze kupic sobie Diablo na PSX, no i sciagnac emulator konsolki i sobie pograc, ale w tym przypadku musisz miec co namniej jeden pad, bo inaczej bedzie sie nie wygodnie grac. Chociaz i tak Diablo na PSX nie jest zbyt ciekawe ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.