
hepimorda [ Junior ]
Jakis RPG na 2osoby na kompie?
Czy sa jakies rpg-i zeby mozna bylo zagrac w 2-osoby na jednym kompie lub chociaz jakies podobne do Władca Pierścieni: Powrót Króla? Bo ogolnie chodzi zeby pograc w 2 osoby na jednym komputerze??
hepimorda [ Junior ]
to co pomoze ktos???
czekers [ make love not war ]
nie sądzę by takie coś istniało...
sznurowadlo [ Chor��y ]
pod MAME masz Dungeons & Dragons: Shadow over Mystara oraz Dungeons & Dragons: Tower of Doom; obydwa tytuły są bardzo mocno nastawione na akcję i współpracę pomiędzy róznymiklasami postaci. chyba to jest cos czego szukasz.
tutaj dowiesz sie wiecej
mons [ FLCL ]
hm... w sumie to action-rpg, więc może Diablo2? :)

MR.MANIAK [ Senator ]
Może nie ta bajka... ale jakże wspaniała. Polecam Hirołsów 3 we dwóch. Przednia zabawa.

Ashin [ Legionista ]
na stronie instalki.pl w dziala gier RPG, jest giereczka na dwoch. Jest to chodzona bijatyka z elementami RPG, bardzo ciekawa.
Mozesz takze kupic sobie Diablo na PSX, no i sciagnac emulator konsolki i sobie pograc, ale w tym przypadku musisz miec co namniej jeden pad, bo inaczej bedzie sie nie wygodnie grac. Chociaz i tak Diablo na PSX nie jest zbyt ciekawe ;)