GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ten sylikon jest 2 częściowy?

31.03.2007
21:22
[1]

baro2zx [ Konsul ]

Czy ten sylikon jest 2 częściowy?

Witam zobaczyłem sylikon na allegro do Benq-siemens El71 (on jest rozsuwany) czy ten sylikon jest 2 cześciowy bo nie moge się dopatrzec? i czy trzeba go wyciagać za kazdym razem?

]_silicon_hq_benq_sie_el71_gatunek_i.html

31.03.2007
21:36
[2]

baro2zx [ Konsul ]



prosze o pomoc.

31.03.2007
21:37
[3]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

Jesli juz to pokrowce ci doradzam mialem na swoim kiedys i kipsko nie te klawisze wciska ciezko sie esy pisze a podrugie ciezko z tego kondona sie telefon wyjmuje

31.03.2007
21:38
smile
[4]

polak111 [ T42 ]

Jeżeli się nie mylę jest to taki sylikonowy pokrowiec, który trzeba zdejmować za każdym razem kiedy chce się skorzystać z telefonu.

01.04.2007
19:41
[5]

baro2zx [ Konsul ]

no to lipa :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.