baro2zx [ Konsul ]
Czy ten sylikon jest 2 częściowy?
Witam zobaczyłem sylikon na allegro do Benq-siemens El71 (on jest rozsuwany) czy ten sylikon jest 2 cześciowy bo nie moge się dopatrzec? i czy trzeba go wyciagać za kazdym razem?
]_silicon_hq_benq_sie_el71_gatunek_i.html
baro2zx [ Konsul ]
prosze o pomoc.
Kucyś [ BIE(L)ANY ]
Jesli juz to pokrowce ci doradzam mialem na swoim kiedys i kipsko nie te klawisze wciska ciezko sie esy pisze a podrugie ciezko z tego kondona sie telefon wyjmuje

polak111 [ T42 ]
Jeżeli się nie mylę jest to taki sylikonowy pokrowiec, który trzeba zdejmować za każdym razem kiedy chce się skorzystać z telefonu.
baro2zx [ Konsul ]
no to lipa :(