Loon [ Panicz ]
Dość ciekawa mapa...
Zapewne wielu z Was kojarzy grę Counter Strike, wczoraj trafiłem na bardzo ciekawą i oryginalną (pomysłową) mapę. W praktyce sprawdza się dosć mizernie, ale sam pomysł warto docenić.
(jakość grafiki pogorszona, ale chodzi tu o ogólny zarys)
nazwa mapy fy_matrix

Loon [ Panicz ]
Loon [ Panicz ]
Loon [ Panicz ]
Loon [ Panicz ]

Loon [ Panicz ]
dobra, moze na razie tyle starczy, mam nadzieje, ze spodoba sie kazdemu fanowi Matrixa :)
req_ [ shalom ]
Nic tu nie widać. Co ona przedstawia? Hall z matrixa (nazwa mapy) ? Bylo juz bardzo duzo takich map, od q3 po unreale, a nawet max payne.
eJay [ Gladiator ]
Screen nr 5 wygląda jak Duke Nukem 3d. A mapka wzorowana na matrix hall?

Loon [ Panicz ]
eJay - pogorszylem jakosc grafiki w irfan view, zeby sie szybciej wrzucalo, chodzi o ogolny - imho swietny - pomysl na mape.
Tak, to Matrix hall z pierwszej czesci filmu jest :).
DjPeja10 [ Konsul ]
noom nawet mapka ciekawa
Loon jaki masz nick ? w steamie nie dawaj hasła bo byśmy se razem pograli bo nie mam z nikim grać a to w cs 1.6?
edit: widać że ciebie też wkurzają z AwP
req_ [ shalom ]
Ja bym się kłócił. Pomysł świetny może dla fanów Matrixa na mapę "do zabawy". Ale takie plansze zazwyczaj są w ogóle niegrywalne. Chwila zabawy i mapa się nudzi.
czekers [ make love not war ]
Chyba grałem na tej mapie. Była podobna - respy dla CT to był biały pokój z broniami, potem szedłeś korytarzem i na trafiałeś na hale jak z Matrixa...
Loon [ Panicz ]
req_ - racja, to mapa typu "deathmatch" - ale sam pomysł świetny. W tle leci nawet odpowiednia muzyka.
DjPeja10 - ja gram w ostatnia wersje bez steama - 1.5
Swoja droga jeszcze kilka screenów, które mogą zachęcić do CS'a (ciut lepsza grafa :)).

Loon [ Panicz ]
Loon [ Panicz ]
chociaz nadal lipna, ale irfan mi sie wyglupia ;)

Loon [ Panicz ]
słynny de_aztec

Loon [ Panicz ]
militia :)
(panowie wyczerpani ;))
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Grałem na niej dość niedawno - dla mnie słaba... wolę inne fy np. snow, comicjungle itd.

Loon [ Panicz ]
i dust (dobra, starczy :P)
DjPeja10 [ Konsul ]
Loon<---- Kogutowa Mać a ja mam 1.6 :/ szkoda
a jak by coś to w cs 1.6 mam nick TaNcZaCy_Kogut-=POL-=
Sofiksos [ Konsul ]
pomysł i wykonanie mapy bardzo dobre, ale i tak nie idzie na niej pograć dłużej niż 5 minut
ogólnie mapy typu aim czy fy nie są warte uwagi... boring!

Mipari1002 [ HUNTER ]
A co to za mapa na screenie w poście 14 ??

Loon [ Panicz ]
cs_estate
ja mocno ubolewam, ze tak mało jest map as :)
DjPeja10 [ Konsul ]
Loon czym robiłeś zdjęcia?

Loon [ Panicz ]
hotkeyem :) (w konfiguracji cs'a mozna go ustawic)
DjPeja10 [ Konsul ]
A to gdzieś jest w ustawieniach?

Paradox [ Loon ABO mode ]
Tak - w konfiguracji klawiszologii :).
DjPeja10 [ Konsul ]
Tylko że niewidze go w ustawieniach