GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dość ciekawa mapa...

31.03.2007
16:17
[1]

Loon [ Panicz ]

Dość ciekawa mapa...

Zapewne wielu z Was kojarzy grę Counter Strike, wczoraj trafiłem na bardzo ciekawą i oryginalną (pomysłową) mapę. W praktyce sprawdza się dosć mizernie, ale sam pomysł warto docenić.

(jakość grafiki pogorszona, ale chodzi tu o ogólny zarys)

nazwa mapy fy_matrix

31.03.2007
16:17
smile
[2]

Loon [ Panicz ]

31.03.2007
16:18
[3]

Loon [ Panicz ]

31.03.2007
16:18
[4]

Loon [ Panicz ]

31.03.2007
16:18
[5]

Loon [ Panicz ]

31.03.2007
16:19
smile
[6]

Loon [ Panicz ]

dobra, moze na razie tyle starczy, mam nadzieje, ze spodoba sie kazdemu fanowi Matrixa :)

31.03.2007
16:19
[7]

req_ [ shalom ]

Nic tu nie widać. Co ona przedstawia? Hall z matrixa (nazwa mapy) ? Bylo juz bardzo duzo takich map, od q3 po unreale, a nawet max payne.

31.03.2007
16:19
[8]

eJay [ Gladiator ]

Screen nr 5 wygląda jak Duke Nukem 3d. A mapka wzorowana na matrix hall?

31.03.2007
16:21
smile
[9]

Loon [ Panicz ]

eJay - pogorszylem jakosc grafiki w irfan view, zeby sie szybciej wrzucalo, chodzi o ogolny - imho swietny - pomysl na mape.

Tak, to Matrix hall z pierwszej czesci filmu jest :).

31.03.2007
16:24
[10]

DjPeja10 [ Konsul ]

noom nawet mapka ciekawa

Loon jaki masz nick ? w steamie nie dawaj hasła bo byśmy se razem pograli bo nie mam z nikim grać a to w cs 1.6?

edit: widać że ciebie też wkurzają z AwP

31.03.2007
16:25
[11]

req_ [ shalom ]

Ja bym się kłócił. Pomysł świetny może dla fanów Matrixa na mapę "do zabawy". Ale takie plansze zazwyczaj są w ogóle niegrywalne. Chwila zabawy i mapa się nudzi.

31.03.2007
16:28
[12]

czekers [ make love not war ]

Chyba grałem na tej mapie. Była podobna - respy dla CT to był biały pokój z broniami, potem szedłeś korytarzem i na trafiałeś na hale jak z Matrixa...

31.03.2007
16:29
[13]

Loon [ Panicz ]

req_ - racja, to mapa typu "deathmatch" - ale sam pomysł świetny. W tle leci nawet odpowiednia muzyka.

DjPeja10 - ja gram w ostatnia wersje bez steama - 1.5

Swoja droga jeszcze kilka screenów, które mogą zachęcić do CS'a (ciut lepsza grafa :)).

31.03.2007
16:30
smile
[14]

Loon [ Panicz ]

31.03.2007
16:31
[15]

Loon [ Panicz ]

chociaz nadal lipna, ale irfan mi sie wyglupia ;)

31.03.2007
16:31
smile
[16]

Loon [ Panicz ]

słynny de_aztec

31.03.2007
16:32
smile
[17]

Loon [ Panicz ]

militia :)
(panowie wyczerpani ;))

31.03.2007
16:32
[18]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Grałem na niej dość niedawno - dla mnie słaba... wolę inne fy np. snow, comicjungle itd.

31.03.2007
16:32
smile
[19]

Loon [ Panicz ]

i dust (dobra, starczy :P)

31.03.2007
16:32
[20]

DjPeja10 [ Konsul ]

Loon<---- Kogutowa Mać a ja mam 1.6 :/ szkoda

a jak by coś to w cs 1.6 mam nick TaNcZaCy_Kogut-=POL-=

31.03.2007
16:33
[21]

Sofiksos [ Konsul ]

pomysł i wykonanie mapy bardzo dobre, ale i tak nie idzie na niej pograć dłużej niż 5 minut

ogólnie mapy typu aim czy fy nie są warte uwagi... boring!

31.03.2007
16:35
smile
[22]

Mipari1002 [ HUNTER ]

A co to za mapa na screenie w poście 14 ??

31.03.2007
16:35
smile
[23]

Loon [ Panicz ]

cs_estate

ja mocno ubolewam, ze tak mało jest map as :)

31.03.2007
16:36
[24]

DjPeja10 [ Konsul ]

Loon czym robiłeś zdjęcia?

31.03.2007
16:40
smile
[25]

Loon [ Panicz ]

hotkeyem :) (w konfiguracji cs'a mozna go ustawic)

31.03.2007
16:42
[26]

DjPeja10 [ Konsul ]

A to gdzieś jest w ustawieniach?

31.03.2007
17:14
smile
[27]

Paradox [ Loon ABO mode ]

Tak - w konfiguracji klawiszologii :).

01.04.2007
09:19
[28]

DjPeja10 [ Konsul ]

Tylko że niewidze go w ustawieniach

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.