GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba

31.03.2007
14:50
[1]

Rae [ Legionista ]

Prośba

Mam prośbę czy znacie jakieś fajne linki o akcjach AT, policji?

...szukałem pełno na googlach video, smogu itd. ale nic tam za bardzo ciekawego nie ma, a jak już jest to mało! :/

..z góry dzięki!

31.03.2007
15:20
[2]

Rommek! [ Pretorianin ]

nie

01.04.2007
15:13
smile
[3]

Rae [ Legionista ]

...to szkoda! :P ...myślałem że mogę na kogoś z was liczyć!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.