Rae [ Legionista ]
Prośba
Mam prośbę czy znacie jakieś fajne linki o akcjach AT, policji?
...szukałem pełno na googlach video, smogu itd. ale nic tam za bardzo ciekawego nie ma, a jak już jest to mało! :/
..z góry dzięki!
Rommek! [ Pretorianin ]
nie

Rae [ Legionista ]
...to szkoda! :P ...myślałem że mogę na kogoś z was liczyć!