
Rezort [ Generaďż˝ ]
Pochwalcie się swoimi roślinami :)
W tym wątku będziemy chwalić się swoimi roślinkami: czyli kaktusami,kwiatkami oczywiście tymi co mamy na parapecie w doniczce ;). Ja mam akurat piękny okaz muchołówki,

Rezort [ Generaďż˝ ]
Tylko to nie jest moje zdjęcie ale ja mam taką samą
Jerryzzz [ E ]
To nie jest moje zdjęcie, ale mam taką samą w domu...
BarD [ Leningrad Cowboy ]
tegoroczne :)

bles [ Konsul ]
jerryzzz---> now we're talkin' :):):):)

Rezort [ Generaďż˝ ]
bardzo ładne :P

hctkko [ The Prodigy ]
Zasadziłem sobie sekwoję w doniczce, ale trochę się rozrosła i musiałem przesadzić przed dom.
To zdjęcie nie jest moje, ale miałem takie drzewo w domu >>
Rezort [ Generaďż˝ ]
no dajcie w końcu jakieś realne
.coma. [ Pretorianin ]
moja hodowla muchołówek, teraz jest ich trochw wiecej, bo zdjęcie było robione zarz po rozsadzeniu :)

Kompo [ aka dajmispokoj ]
.coma.- > to zamiast lepu na muchy, tak? ;>
.coma. [ Pretorianin ]
Kompo--> mozna tak powiedzieć, jedna mała jest wyjątkowo cienta na muszki owocówki :)
KrolewnaFiona [ Generaďż˝ ]
:) -->
.coma. [ Pretorianin ]
widze ze owadożerne są dość popularne wśród golasów....
KrolewnaFiona [ Generaďż˝ ]
Dostałam ją w prezencie, to co miałam zrobić ;)
Jakoś się polubiłyśmy. Cierpi tylko jak mnie ze dwa dni w domu nie ma, bo rodzina wtedy zapomina podlewać :|

Radkoss [ Starszy Ratownik ]
Ale strasznie wolno rośnie :(
Ines [ Ines ]
Nie pamietam jak sie nazywa, ale bardzo mi sie podoba.
Zielona Żabka [ Let's rock! ]
Mój bambus:)

zuromil [ Człowiek Jazda ]
Zrobiłbym zdjęcie roślinki ale mojego brata nie ma w domu ;]