GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pochwalcie się swoimi roślinami :)

31.03.2007
14:25
smile
[1]

Rezort [ Generaďż˝ ]

Pochwalcie się swoimi roślinami :)

W tym wątku będziemy chwalić się swoimi roślinkami: czyli kaktusami,kwiatkami oczywiście tymi co mamy na parapecie w doniczce ;). Ja mam akurat piękny okaz muchołówki,

31.03.2007
14:26
smile
[2]

Rezort [ Generaďż˝ ]

Tylko to nie jest moje zdjęcie ale ja mam taką samą

31.03.2007
14:29
[3]

Jerryzzz [ E ]

To nie jest moje zdjęcie, ale mam taką samą w domu...

31.03.2007
14:30
[4]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

tegoroczne :)

31.03.2007
14:31
smile
[5]

bles [ Konsul ]

jerryzzz---> now we're talkin' :):):):)

31.03.2007
14:31
smile
[6]

Rezort [ Generaďż˝ ]

bardzo ładne :P

31.03.2007
14:32
smile
[7]

hctkko [ The Prodigy ]

Zasadziłem sobie sekwoję w doniczce, ale trochę się rozrosła i musiałem przesadzić przed dom.
To zdjęcie nie jest moje, ale miałem takie drzewo w domu >>

31.03.2007
14:33
[8]

Rezort [ Generaďż˝ ]

no dajcie w końcu jakieś realne

31.03.2007
16:00
[9]

.coma. [ Pretorianin ]

moja hodowla muchołówek, teraz jest ich trochw wiecej, bo zdjęcie było robione zarz po rozsadzeniu :)

31.03.2007
16:02
smile
[10]

Kompo [ aka dajmispokoj ]

.coma.- > to zamiast lepu na muchy, tak? ;>

31.03.2007
16:05
[11]

.coma. [ Pretorianin ]

Kompo--> mozna tak powiedzieć, jedna mała jest wyjątkowo cienta na muszki owocówki :)

31.03.2007
20:31
[12]

KrolewnaFiona [ Generaďż˝ ]

:) -->

31.03.2007
21:01
[13]

.coma. [ Pretorianin ]

widze ze owadożerne są dość popularne wśród golasów....

31.03.2007
21:05
[14]

KrolewnaFiona [ Generaďż˝ ]

Dostałam ją w prezencie, to co miałam zrobić ;)
Jakoś się polubiłyśmy. Cierpi tylko jak mnie ze dwa dni w domu nie ma, bo rodzina wtedy zapomina podlewać :|

31.03.2007
21:12
smile
[15]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Ale strasznie wolno rośnie :(

31.03.2007
22:05
[16]

Ines [ Ines ]

Nie pamietam jak sie nazywa, ale bardzo mi sie podoba.

01.04.2007
13:29
[17]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Mój bambus:)

01.04.2007
14:01
smile
[18]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

Zrobiłbym zdjęcie roślinki ale mojego brata nie ma w domu ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.