
ganz [ Pretorianin ]
Jakim programem zrobić menu w DVD i nagrać na płytę?
Witam
Chciałbym prosić o poradę osoby zajmujące się obróbką filmów i zapisem DVD.
Pytanie jak w tytule wątku tj. jakie są dobre (i najlepiej darmowe) programy do DVD Authoringu?
Potrzebuje nagrać kilka filmow skonwertowanych z DIVIX na płytę DVD, więc potrzebuje zrobić jakieś sensowne menu (nie musi miec masę bajerów).
pozdrawiam
ganz [ Pretorianin ]
^UP