GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakim programem zrobić menu w DVD i nagrać na płytę?

31.03.2007
10:57
smile
[1]

ganz [ Pretorianin ]

Jakim programem zrobić menu w DVD i nagrać na płytę?

Witam
Chciałbym prosić o poradę osoby zajmujące się obróbką filmów i zapisem DVD.
Pytanie jak w tytule wątku tj. jakie są dobre (i najlepiej darmowe) programy do DVD Authoringu?
Potrzebuje nagrać kilka filmow skonwertowanych z DIVIX na płytę DVD, więc potrzebuje zrobić jakieś sensowne menu (nie musi miec masę bajerów).

pozdrawiam

01.04.2007
12:19
[2]

ganz [ Pretorianin ]

^UP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.