GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

skarpetki z krecikiem

31.03.2007
00:39
smile
[1]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

skarpetki z krecikiem

troche dziwne pytanie, ale...

czy ktoś z Was może wie gdzie można klupić skarpetki z krecikiem??? Chodzi o tego krecika z tej czeskiej dobranocki...

31.03.2007
00:42
smile
[2]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Chłopie ale w jakim mieście??

31.03.2007
00:50
smile
[3]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Warszawa

btw. ja nie zamierzam chodzić w tych sklarpetkach, to nie dla mnie

31.03.2007
00:52
smile
[4]

Harrvan [ Legend ]



Co paliles ? :D

31.03.2007
00:56
smile
[5]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

potrzebne w nieco większym rozmiarze, bo to dla dorosłej osoby... obawiam się że te mogą być za małe

btw. wolalbym konkretny jakiś sklep, bo ja je musze mieś do niedzieli najpóźniej

31.03.2007
01:06
[6]

Harrvan [ Legend ]

Przeszukalem google ale nic nie znalazlem ( sa tylko male rozmiary )

Od siebie proponowalbym udanie sie do jakiegos sklepu z odzieza dziecieca i tam wybranie najwiekszego rozmiaru ...

W ostatecznosci sa jeszcze bazary na ktorym jak wiadomo cuda mozna znalezc

31.03.2007
01:43
smile
[7]

Bukol88 [ Pretorianin ]

Zaj**isty temat koleś pozdro

31.03.2007
23:01
[8]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

byłem w smyku i nie ma...

pomocy... ratunku...!!!!

01.04.2007
01:28
[9]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Przykro mi, ale nie znam zadnego sklepu w Warszawie. Jakbys jednak przejezdzal kiedys przez Wroclaw, to na ulicy Szewskiej jest stary dom handlowy (chyba sie zwie Kameleon) i tam, na parterze jest stoisko z roznymi pierdolami z krecikiem (talerze, kubki, poduchy, i pewnie i skarpetki)

BTW. Ostatnio gadalem z kumpela z Norwegii i oni tez tam znali krecika!

01.04.2007
08:13
smile
[10]

Foks!k [ Medyk ]

Ajeto xD

Nie wiem allegro.pl ??

01.04.2007
14:40
[11]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

up...

zostało mi 5 godzin... gdzie WAWIE dostane te SKARPETKI????

kuźwa, tracę nadzieje powoli... wszystkie sklepy już złaziłem

Mam szansę w 5h dojechać z Warszawy do Wrocławia i z powrotem?????!!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.