cortezzz [ Junior ]
reklamy na gry-online.pl - o co wam chodzi...?
kazde
wejscie na dana podstrone na gry-online.pl jest rowne grze zrecznosciowej pod tytulem "wylacz reklame"
i nie chodzi tutaj o "reklamke", ale o szajs zajmujacy caly ekran, ktory jakby tego bylo malo, spieprza czlowiekowi przed kursorem
przeciez to jest chore
nie neguje istnienia reklam, bo rozumie, ze z nich zyjecie, ale jakos inne serwisy maja baner, tudziez reklama pojawia sie tylko co ktores tam klikniecie, albo jest ona tylko na wejsciu
i mowie tutaj o poteznych serwisach, zarowno polskich jak i zagranicznych
ale wy jakos musicie czlowiekowi uprzykrzac zycie, wrecz uprawiac jakis, nie wiem, psychiczny sadyzm(?), bo jak mam inaczej nazwac to, ze po 10 minutach spedzonych na waszym serwisie, z burakiem na twarzy i piana na ustach mecze sie z kolejna kolejna KOLEJNA reklama
co to ma ... byc??
przeciez wy mi łachy nie robicie
biore swoj tylek pod reke i juz mnie nie ma
powiem wprost co mi sie u was podoba - macie kazda gierke przystepnie opisana wraz ze szczegolowymi danymi, podczas gdy gdzie indziej o niej nie ma jeszcze ani slowa, co mnie czesto bardzo zaskakuje (mowa tutaj o grach w produkcji)
+
wygodna przegladarka screenshotow, ktore nie sa ani za male, ani za duze, jest mozliwosc dostania sie na kazda strone z osobna i chyba to wszystko
wiec czasem wbijam tutaj poonanizowac sie przy screenach, czy dowiedziec sie czegos o jakiejs nowej gierce
ale za kazdym razem ZYLA mi wyskakuje na czole
nie-pojmuje kto moze dac rade przegladac ta strone kadzego dnia
codziennie meczyc sie, klikac, celowac - yyy..??
edycja
zajefajnie, ze edytujac post nie moge przeniesc tematu do dzialu "uwagi i propozycje", ktory to jako (chyba) jedyny nie jest na liscie tematow - tych do wyboru z okna, w ktorym to piszemy wlasciwa tresc
Narmo [ 42 ]
1. Wykup abonament i wyłącz reklamy
2. Ja siedzę tak dużo na GOLu, ze reklam prawie nie widuję (tylko rano)
eltexo [ Konsul ]
cortezzz -> skontaktuj się na gg ( 5386416 ), bo widzę, że tu ktoś moje posty usuwa...LOL
Maliniarz [ The Watcher ]
Cytujac moja histo(/e)ryczke z LO(L):"Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniadze".
Niestety, utrzymanie forum nie jest darmowe. Uciekajace reklamy sa wszedzie w necie; kup abonament, to nie bedziesz mial tego problemu.
moniushco [ Generaďż˝ ]
crotezz...
mnie tez to wkurza dlatego rzadko tu bywam
ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]
eltexo@
hehe ok xD
cortezzz@
abonament i mozesz wylaczyc reklamy ;p
eltexo [ Konsul ]
ES_Lechu -> pewnie zaraz Twój post poleci..tak jak i mój -
Napisałem podobną "poradę" , widocznie moderatorom to nie na "rączkę" ;)
Nevermind [ Pretorianin ]
Soul kiedyś wyraźnie pisał żeby nie opowiadać sposobów na usuwanie reklam i wcale mu się nie dziwie.
eltexo [ Konsul ]
No tak...przecież pieniążki uciekają :)
OK, koniec off-topic'u...
cioruss [ oko cyklopa ]
cortezzz => widac mlody jestes i jeszcze nie wyrobiles w sobie nawyku myslenia. inaczej rozumialbys, ze reklama jest jednym z glownych zrodel funduszy, dzieki ktorym ktos pozniej wklepuje informacje, przy ktorych mozesz sie onanizowac. kolejnym dowodem na poparcie powyzszej tezy jest fakt, ze nie wiesz w jaki sposob pozbyc sie natarczywych popupow. jest to o tyle smutne, ze znalezenie rozwiania przy ktorym wszyscy byliby zadowoleni zajemuje mniej czasu jak napisanie pierwszego posta.
Dym14 [ _X_X_X_ ]
Również bardzo mnie to złości. Od stracenia abonamentu GOL przestał być "miły". Nawałnice reklam, wolniejsze ładowanie itd. Do tego poważnie zastanawiam się nad kontynuacją abonamentu. Gol miał się rozwijać i co? I jak zwykle:/ Poradniki video-nie ma, Wideo relacje/recenzje-nie ma itd. Do tego na moje pytanie odnośnie abonamentu nikt nie odpowiedział choć czekam już bardzo długo. Pytając również o mój mail w tym wątku https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5948815&N=1 też nie uzyskałem pomocy czy odpowiedzi. DNO.
Soulcatcher [ Admin ]
Dym14 ---> no choć tu Dym do starego Soula wypłacz się w rękaw jak to cię nikt nie kocha.
A tak na marginesie to jest juz chyba z 30 poradników z filmami.
Korzystanie z gola polega na czytaniu naszych stron a nie na osobistym kontakcie z każdym czytelnikiem.
Mazio [ Mr Offtopic ]
a ja nie mam reklam! strasznie fajnie jest je móc wyłączyć i to nawet nie kosztuje zbyt wiele... :)
Soulcatcher [ Admin ]
Reklamy na GOLu działaja tak ze jest określona ilość popupów każdego dnia na usera, jeżeli ktoś ma więcej niż 8-10 popupów dziennie to znaczy że ma źle ustawioną przeglądarkę.
Po 15 minutach chodzenia po GOLu reklam layerowych nie powinno być widać. Może być dzień gdy jest więcej reklam, ale są też dni gdy jest ich mniej.
Nie klikając na reklamy okradacie sami siebie. Zarabiamy głównie na abonamentach, SMSach i sprzedaży naszych treści na inne strony, a to co z banerów idzie na redakcje. Jak jest więcej kasy jest więcej pieniedzy na materiały, poradniki, filmy itd. Jak mniej to jest mniej.
Nie jest niczym złym włączyć sobie banery na chilę kazdeog dnia, dla was to parę obrazków, ale w masie potraficie wystukać naprawdę dużo banerów. I kasa jest na prowadzenie np. tego forum. Banery to taka najtańsza, najprostrza forma pomocy w tworzeniu tej strony.
Dym14 [ _X_X_X_ ]
Dym14 ---> no choć tu Dym do starego Soula wypłacz się w rękaw jak to cię nikt nie kocha.
Naprawdę dzięki za super poważne traktowanie:/ Tego mi było trzeba.
A tak na marginesie to jak ustawić przeglądarkę żeby był limit reklam/dzień itd?
Lucyfer89 [ Lucek ]
Dym14 -> Chyba wystarczy mieć włączoną obsługę cookies (i ich nie czyścić).
Selman [ opuszczony ]
mi reklamy zadko przeszkadzaja... od kiedy jestem czesciej na GOL-u:D
zarith [ ]
ja jakoś problemu z reklamami nie mam... owszem, od czasu do czasu coś wyskoczy, ale w ilości do przeżycia... kiedyś też miałem zmasowany atak pop upów na mój ekran ale okazało się że mam źle ustawioną przeglądarkę:)