GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie odnośnie gry Albion

30.03.2007
09:46
[1]

LevitttER [ Legionista ]

Pytanie odnośnie gry Albion

Czy jest jakiś sposób, aby ta gierka chodziła pod windows XP?? ( Albion - gra RPG z 1996 roku )

30.03.2007
09:58
[2]

wysia [ Senator ]

30.03.2007
10:10
smile
[3]

LevitttER [ Legionista ]

Wielkie dzięki!!!!!

30.03.2007
10:20
[4]

NaJlePsZy [ smoke ]

pamietam ta gre...to byly czasy... ech..

30.03.2007
11:00
[5]

Chupacabra [ Senator ]

pamietam, ze nie moglem skonczyc, bo sie w jakims lochu zablokowalem:) Ale do tego momentu fajnie sie gralo

30.03.2007
11:35
[6]

muhabor [ Konsul ]

Mnie się udało ukończyć, maiłem pomoc od kolegi który też w to grał, i bardzo mile wspominam Albion

30.03.2007
13:29
[7]

LevitttER [ Legionista ]

Ehh wszystko ładnie pięknie ale zaraz po przyłączeniu się Drirra i po rozmowie z szefem gra sie zawiesza, tzn nie moge sie ruszyć ani nic zrobić :((

30.03.2007
13:33
[8]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Sprobuj z ta wersja:

30.03.2007
13:51
[9]

LevitttER [ Legionista ]

_Luke_


Mam najnowszego DosBoxa, mam D-Fend do niego. Gra dobrze chodziła przez ok godzinę. Potem w pewnym momencie za każdym razem gra się zatrzymuje i nic nie mogę zrobić :/

30.03.2007
14:38
[10]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Ta wersja, ktora Ci dalem jest jeszcze nowsza. Poza tym sprobuj tez bez d-fenda i ustaw cpu core na normal.

31.03.2007
16:06
[11]

LevitttER [ Legionista ]

No niestety, nawet z tą wersią w tym samym momencie sie zacina :/ no cóż nici z albionu :(

31.03.2007
17:33
[12]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

LevitttER --> wyslij mi save'a na adres luke210 malpa wp.pl sprawdze u siebie

31.03.2007
22:15
[13]

LevitttER [ Legionista ]

_Luke_


Poszło. Dostaniesz od [email protected]. Dzięki za pomoc!

EDIT:

Wszystkie savy pasują. Wystarczy poczekać 48 godzin - jestem tuż przed ceremonią zaraz po której przyłącza się Drirr. Po rozmowie z historykiem nic już nie mogę zrobić - i to jest ten problem a próbowałem wielu kombinacji :((

31.03.2007
23:49
[14]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Mam zle wiesci. Mianowicie u mnie wszystko dziala - sprawdzalem na oryginale. Przypuszczam, ze jest to wina Twojej wersji gry a nie dosboxa.

01.04.2007
00:10
[15]

LevitttER [ Legionista ]

Hmm w zasadzie to dobra nowina :) najwyżej ściągne inną wersję. Wielkie dzięki jeszcze raz!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.