LevitttER [ Legionista ]
Pytanie odnośnie gry Albion
Czy jest jakiś sposób, aby ta gierka chodziła pod windows XP?? ( Albion - gra RPG z 1996 roku )
wysia [ Senator ]

LevitttER [ Legionista ]
Wielkie dzięki!!!!!
NaJlePsZy [ smoke ]
pamietam ta gre...to byly czasy... ech..
Chupacabra [ Senator ]
pamietam, ze nie moglem skonczyc, bo sie w jakims lochu zablokowalem:) Ale do tego momentu fajnie sie gralo
muhabor [ Konsul ]
Mnie się udało ukończyć, maiłem pomoc od kolegi który też w to grał, i bardzo mile wspominam Albion
LevitttER [ Legionista ]
Ehh wszystko ładnie pięknie ale zaraz po przyłączeniu się Drirra i po rozmowie z szefem gra sie zawiesza, tzn nie moge sie ruszyć ani nic zrobić :((
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Sprobuj z ta wersja:
LevitttER [ Legionista ]
_Luke_
Mam najnowszego DosBoxa, mam D-Fend do niego. Gra dobrze chodziła przez ok godzinę. Potem w pewnym momencie za każdym razem gra się zatrzymuje i nic nie mogę zrobić :/
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Ta wersja, ktora Ci dalem jest jeszcze nowsza. Poza tym sprobuj tez bez d-fenda i ustaw cpu core na normal.
LevitttER [ Legionista ]
No niestety, nawet z tą wersią w tym samym momencie sie zacina :/ no cóż nici z albionu :(
_Luke_ [ Death Incarnate ]
LevitttER --> wyslij mi save'a na adres luke210 malpa wp.pl sprawdze u siebie
LevitttER [ Legionista ]
_Luke_
Poszło. Dostaniesz od [email protected]. Dzięki za pomoc!
EDIT:
Wszystkie savy pasują. Wystarczy poczekać 48 godzin - jestem tuż przed ceremonią zaraz po której przyłącza się Drirr. Po rozmowie z historykiem nic już nie mogę zrobić - i to jest ten problem a próbowałem wielu kombinacji :((
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Mam zle wiesci. Mianowicie u mnie wszystko dziala - sprawdzalem na oryginale. Przypuszczam, ze jest to wina Twojej wersji gry a nie dosboxa.
LevitttER [ Legionista ]
Hmm w zasadzie to dobra nowina :) najwyżej ściągne inną wersję. Wielkie dzięki jeszcze raz!!!